Spektakle

Scena dla tańca: Pracownia Fizyczna – Meandrująca rzeka w Łodzi

Zdjęcie: Scena dla tańca: Pracownia Fizyczna – Meandrująca rzeka w Łodzi

Twórcy o spektaklu: „Stan. Potencjalność. Proces i przemiany, które mu towarzyszą. To słowa klucze, które pojawiają się, gdy próbujemy uchwycić istotę <em>Meandrującej rzeki</em>. Oczekiwanie i niepewność tego, co kryje się za kolejnym zakrętem. Bo choć nie sposób oprzeć się wrażeniu, że tu i teraz na scenie może trwać jakby poza czasem w nieskończoność, gdzieś w głębi narasta przekonanie, że za chwile, zdarzy się coś, co będzie ważne, co będzie doświadczeniem czegoś nowego i po tym już nic nie będzie takie samo”.     choreografia: Jacek Owczarek taniec: Mariola Benesz, Aneta Jankowska, Joanna Jaworska, Aleksandra Klimiuk, Marta Kula, Nela Mitiukiewicz, Ula Parol, Magda Paszkiewicz, Katarzyna Wolińska.

Wersja do druku

Udostępnij

Twórcy o spektaklu: „Stan. Potencjalność. Proces i przemiany, które mu towarzyszą. To słowa klucze, które pojawiają się, gdy próbujemy uchwycić istotę Meandrującej rzeki. Oczekiwanie i niepewność tego, co kryje się za kolejnym zakrętem. Bo choć nie sposób oprzeć się wrażeniu, że tu i teraz na scenie może trwać jakby poza czasem w nieskończoność, gdzieś w głębi narasta przekonanie, że za chwile, zdarzy się coś, co będzie ważne, co będzie doświadczeniem czegoś nowego i po tym już nic nie będzie takie samo”.

choreografia: Jacek Owczarek

taniec: Mariola Benesz, Aneta Jankowska, Joanna Jaworska, Aleksandra Klimiuk, Marta Kula, Nela Mitiukiewicz, Ula Parol, Magda Paszkiewicz, Katarzyna Wolińska.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close