Sopot/3xTANIEC: Warsztaty z Karoliną Garbacik (DanceOFFnia)

Zdjęcie: Sopot/3xTANIEC: Warsztaty z Karoliną Garbacik (DanceOFFnia)

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach projektu 3xTANIEC Sopocki Teatr Tańca zaprasza na warsztaty, które poprowadzi Karolina Garbacik z DanceOFFnii. Przewidziano 2 grupy: profesjonalną i średniozaawansowaną.

Koszt warsztatów: 40 zł zł grupa profesjonalna, 30 zł grupa średniozaawansowana.

Wstęp na warsztaty po wcześniejszym zgłoszeniu i przysłaniu biogramu tanecznego.

Zgłoszenia: sopot.dance.theatre@gmail.com

Karolina Garbacik – choreografka, pedagog tańca, animatorka kultury, tancerka, założycielka i właściciel DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych oraz członkini Zarządu Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca. Jako choreografka zrealizowała kilkadziesiąt spektakli tanecznych (m.in. Drzwi zamknięte, Uroda życia, Opera in vivo) i krótkich form (etiudy, minatury). Jej choreografie pokazywane były na festiwalach tanecznych w Polsce i zagranicy, m.in. na Białorusi, Litwie, w Czechach, Tajwanie. Współpracuje z teatrami w Polsce: Białostockim Teatrem Lalek (Karnawał zwierząt, Mikrokosmos. Kompozycje), Teatrem Maska w Rzeszowie (Sklep z zabawkami), Teatrem Banialuka w Bielsku-Białej (Pierścień i Róża). Spektakle z jej choreografią, np. Mikrokosmos. Kompozycje (przygotowany wspólnie z Białostockim Teatrem Lalek), zdobywają laury na międzynarodowych przeglądach m.in. Międzynarodowym Festiwalu Kultury i Sztuki w Szanghaju. Jest pomysłodawcą i organizatorem projektów artystycznych Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca (Festiwal Kalejdoskop, Free Mind). Jako tancerka występowała w spektaklach Teatru Tańca Projekt oraz wielokrotnie brała udział w projektach tanecznych. Była uczestniczką projektu Wyższa Szkoła Sztuk Performatywnych przy Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu. Otrzymała Świadectwo Otwartego Umysłu – nagrodę przyznawaną artystom przez redakcję Gazety Wyborczej. Przyznano jej również Nagrodę Artystyczną Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie tworzenia i upowszechniania kultury oraz Złote Klucze 2008, nagrodę redakcji Kuriera Porannego, ponadto dwukrotnie otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w latach 2009 i 2014. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych dla instruktorów tańca nowoczesnego w Białymstoku oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Czesława Niemena w Białymstoku. Jest absolwentką Podyplomowych Studiów Teorii Tańca przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

UWAGA!

Osoby, które wezmą udział w warsztatach z Karoliną Garbacik i Joanna Czajkowską kupują bilety ulgowe na spektakl 2 Twarze (20 zł).

Logo SIC! Dance Association Sopot (miniaturka)     Logo Sopot (miniaturka)     Logo Teatr na Plaży (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Sopot: Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2. Godz. 11.00-14.00 - grupa profesjonalna, godz. 14.00-16.00 - grupa średniozaawansowana.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close