Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Iwona Olszowska „Przestrzeń ciała” – warsztaty

Zdjęcie: Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Iwona Olszowska „Przestrzeń ciała” – warsztaty

Fot. Zofia Bermejodarrska

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Body Space Festival Dance_Music w Sopocie Iwona Olszowska poprowadzi 8 lutego (godz. 11.00-14.00) warsztat Przestrzeń ciała. Warsztat jest integralną częścia całości warsztatów festiwalu. Koszt udziału w warsztatach: 320zł. Koszt udziału we wszystkich wydarzeniach festiwalu (warsztatach, jamach, spektaklach): 360zł.

Iwona Olszowska o warsztacie: „Pracując metodą Body Mind Centering będziemy eksplorować przestrzeń ciała, jego mikro i makrokosmos. Odniesiemy się między innymi do komórek i tkanek a nawet atomu. Będziemy wykorzystywać wewnętrzną architekturę, taką, jak strukturę sprężystą ciała/tensegrity/komórek, kości, powięzi oraz architekturę kości/sklepienia/kopuły.

Przestrzeń ciała to również kształty organów znajdujące odniesienie do naturalnych kształtów istniejących w przyrodzie, tzw. linii papilarnych Pana Boga. Zbliżymy się do odczuwania i używania w ruchu tzw świętej geometrii. Wychodząc od eksplorowania przestrzeni ciała wyruszymy w przestrzeń zewnętrzną używając oddechu, pracy serca, naczyń krwionośnych oraz wzoru dna i wynikającego z niego ruchu spiralnego pozwalającego na ruch w kierunku nieskończoności.”

Zgłoszenia: danceisintheair@gmail.com.

Program festiwalu

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Sopot: Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close