Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Michał Ratajski „Przestrzeń ruchu” – warsztaty

Zdjęcie: Sopot/Body Space Festival Dance_Music: Michał Ratajski „Przestrzeń ruchu” – warsztaty

Fot. photoamd.pl

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Body Space Festival Dance_Music w Sopocie Michał Ratajski poprowadzi 6 lutego (godz. 15.00-18.00) warsztat Przestrzeń ruchu. Warsztat jest integralną częścia całości warsztatów festiwalu. Koszt udziału w warsztatach: 320zł. Koszt udziału we wszystkich wydarzeniach festiwalu (warsztatach, jamach, spektaklach): 360zł.

Michał Ratajski o warsztacie: „Na warsztacie zajmiemy się fizyką poprzez ruch. Czerpiąc z wiedzy kontakt improwizacji, sztuk walki, tańca współczesnego – przyjrzymy się pojęciom takim jak: pęd, grawitacja, siła odśrodkowa, ciężar. Korzystając z mechanizmów takich jak: punkt podparcia, konstrukcja, balans i bycie poza nim oraz z pomysłów na zarządzanie energią, poszukamy zależności, które przekuć można na użyteczne narzędzia do ekspresji w ruchu, a być może i w tańcu. Nie odkryjemy nic, o czym nie wiedziałby już współczesny świat, nie podważymy żadnego twierdzenia, nie nauczymy się wszystkiego. Postaramy się pobudzić myślenie w ciele, by odkryć własną ścieżkę do kontynuacji poszukiwań dla ruchu.”.

Zgłoszenia: danceisintheair@gmail.com.

Program festiwalu

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 15:00

Sopot: Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close