Sopot: Dzień Otwarty warsztatów Dada-Hub z Teatrem Dada von Bzdülöw

Zdjęcie: Sopot: Dzień Otwarty warsztatów Dada-Hub z Teatrem Dada von Bzdülöw

Fot. z archiwum Instytutu Choreologii.

Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 1 września Teatr Dada von von Bzdülöw zaprasza na Dzień Otwarty warsztatów taneczno-choreograficznych Dada Hub,odbywających się w MCKA Zatoka Sztuki w Sopocie.

Hub – (z ang.) punkt ogniskowy wokół którego jednocześnie mają miejsce wielorakie wydarzenia. Dada Hub to cykl warsztatów, prowadzonych pod okiem twórców Teatru Dada, które zrzeszą tancerzy, choreografów i artystów o podobnych zainteresowaniach, pomysłach i energii twórczej, chcących wymienić́ się̨ własnymi doświadczeniami.

Teatr Dada von Bzdülöw we współpracy z MCKA Zatoka Sztuki w Sopocie, oraz przy wsparciu Urzędu Miasta Sopotu, realizuje pierwszą edycję wakacyjnych warsztatów taneczno-choreograficznych pod nazwą Dada Hub, w okresie od 26 sierpnia do 4 września. W warsztatach bierze udział wyselekcjonowana grupa tancerzy, którzy w ramach intensywnego kursu zapoznają się z metodami pracy Teatru Dada. Każdego z dziesięciu dni warsztatów odbywają się cztery 90 minutowe lekcje prowadzone przez Katarzynę Chmielewską, Julię Mach, Radka Hewelta i Leszka Bzdyla.

Jak mówią artyści, Drzwi „Sali Kryształowej” w Zatoce Sztuki w Sopocie, gdzie ma miejsce nasza praca, będą otwarte dla Państwa w Sobotę 1 września, niestety nie możemy Państwu zaproponować czynnego udziału w warsztacie w związku z zaawansowanym etapem pracy. Zapraszamy do udziału w roli obserwatorów. Oto grafik warsztatowego dnia:

10.00 -11-30 / prowadzący – Radek Hevelt

11.30 -13.00 / prowadzący – Leszek Bzdyl

14.30 – 16.00 / prowadząca – Julia Mach

16.00 – 17.30 / prowadząca – Katarzyna Chmielewska

W przerwach zachęcamy do rozmów.

Jednocześnie, zapraszamy 1 września o godzinie 19.00 do Teatru w Oknie (Gdańsk, ul Długa) na wieczór solowych miniatur w wykonaniu Radka Hewelta i Leszka Bzdyla.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

SOPOT: MCKA „Zatoka Sztuki”, Sala Kryształowa, Al. F. Mamuszki 14, w godzinach: 10.00 - 13.00 oraz 14.30 - 17.30

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close