Inne

Sopot: Dzień otwarty z Sopockim Teatrem Tańca – lekcja i próba

Zdjęcie: Sopot: Dzień otwarty z Sopockim Teatrem Tańca – lekcja i próba

Sopocki Teatr Tańca zaprasza do udziału w <em>Dniu otwartym</em>. <strong>Program:</strong> 11.00 - lekcja z tancerzami Sopockiego Teatr Tańca dla tancerzy średniozawansowanych i profesjonalnych 13.00 - obserwacja próby spektaklu <em>Przedmiot nieocenionej wartośc</em>i. Chętnych tancerzy do uczestnictwa  w lekcji organizatorzy proszą o przysyłanie zgłoszeń na adres: <a href="mailto:sopot.dance.theatre@gmail.com">sopot.dance.theatre@gmail.com.</a> W tytule wiadomości należy wpisać: <em>Dzień OTWARTY STT 2017</em> Wstęp wolny po uprzednim zgłoszeniu. Dla uczestników lekcji bilety na spektakl <em>Przedmiot nieocenionej wartości</em> prezentowany dzień później (12 listopada) w cenie 15 zł. <a href="http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/13304" target="_blank" rel="noopener">O spektaklu</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Sopocki Teatr Tańca zaprasza do udziału w Dniu otwartym.

Program:

11.00 – lekcja z tancerzami Sopockiego Teatr Tańca dla tancerzy średniozawansowanych i profesjonalnych

13.00 – obserwacja próby spektaklu Przedmiot nieocenionej wartości.

Chętnych tancerzy do uczestnictwa  w lekcji organizatorzy proszą o przysyłanie zgłoszeń na adres: sopot.dance.theatre@gmail.com.

W tytule wiadomości należy wpisać: Dzień OTWARTY STT 2017
Wstęp wolny po uprzednim zgłoszeniu.

Dla uczestników lekcji bilety na spektakl Przedmiot nieocenionej wartości prezentowany dzień później (12 listopada) w cenie 15 zł.

O spektaklu

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close