Sopot/II Body Space Festival: Witold Jurewicz „Osobowość” – warsztaty

Zdjęcie: Sopot/II Body Space Festival: Witold Jurewicz „Osobowość” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach II Body Space Festival w Sopocie Witold Jurewicz poprowadzi warsztat Osobowość. Warsztat jest integralną częścia całości warsztatów festiwalu.

Koszt udziału we wszystkich wydarzeniach festiwalu (warsztatach, jamach, spektaklach): 290zł (do końca stycznia 2016 roku), 340 zł (po 1 lutego 2016 roku).

Zgłoszenia: danceisintheair@gmail.com.

Warsztat skupiał się będzie na zależnościach pomiędzy osobowością a aktywnością fizyczną i motoryczną ćwiczącego w tym wypadku,tancerza, aktora, performera. Oparty na zespole ćwiczeń wpływających na sposób, poruszania się ze względu na podłoże oraz wielkość miejsce do wykonywania ćwiczenia.

Witold Jurewicz – wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi (kierunek: choreografia), Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu (PPSKAK) w Kaliszu i kursów instruktorskich z tańca współczesnego w całym kraju, założyciel, dyrektor artystyczny i choreograf Teatru Tańca Alter. W latach 1992-2008 był dyrektorem artystycznym festiwalu Międzynarodowe Prezentacje Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu. Autor programu nauczania tańca współczesnego i teorii ruchu. Jest twórcą techniki ruchu wykorzystującej punkt podparcia jako podstawę do ruchu zgodnego z indywidualną motoryką ciała. Współpracuje z teatrami dramatycznymi w całej Polsce, m.in.: Teatrem im. Jaracza w Łodzi, Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem im. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Polskim w Poznaniu, oraz Teatrem im. Modrzejewskiej w Legnicy. Bierze udział w licznych projektach tanecznych i teatralnych. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą.

Program festiwalu

Strona festiwalu: www.bodyspacefestival.com/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Sopot: Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14. Warsztat w godzinach: 14.00-17.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close