Sopot/Kino Variatino: Elementy BMC® w kontakt improwizacji (układ szkieletowy) – warsztat z Iwoną Olszowską

Zdjęcie: Sopot/Kino Variatino: Elementy BMC® w kontakt improwizacji (układ szkieletowy) – warsztat z Iwoną Olszowską

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat  jest skierowany do osób zainteresowanych tańcem i szeroko rozumianym ruchem oraz eksplorowaniem możliwości ciała. Poziom będzie dostosowany do grupy.

Cena: 200 zł (wpłata do 6 października), 230 zł (wpłata od 7 października), zaliczka 100 zł bezzwrotna po 15 października. Zgłoszenia: danceisintheair@gmail.com, tel. 782 148 813.

Organizator: DIITA – Dance Is In The Air, Kino Variatino.

Pracując metodą Body Mind Centering®, czyli anatomią eksperymentalną w ruchu uczestnicy wraz z prowadzącą odniesą się do poszukiwań w obrębie kości i stawów. Doświadczą tego, jak być stabilną podporą w tańcu. Nauczą się organizować ciało, by bezpiecznie upadać i partnerować, jak oddziaływać bezpośrednio na stawy lub kości partnera. Jak wykorzystać naturalne poczucie lekkości, by być bezpiecznie dla obu stron podnoszonym.

Iwona Olszowska (Polska)
Tancerka, choreografka, nauczycielka tańca współczesnego, świadomości ciała, kontakt improwizacji oraz improwizacji jako performance; Somatic Movement Educator wg metody Body Mind Centering. Kierownik artystyczny Eksperymentalnego Studia Tańca EST w Krakowie. Prowadzi zajęcia w Hurtowni Ruchu , Krakowskiej PWST oraz w Bytomiu, na Uniwersytecie Rzeszowskim, na kursach instruktorskich i warsztatach tańca w Polsce i za granicą (Ukraina, Anglia, Rosja).

ROZKŁAD JAZDY:
Sobota: 10.00- 13.00, 14.00 – 17.00
Niedziela: 11.00 – 14.00

Konto: Maria Muskat 90 1050 1764 1000 0023 1657 5618 / Ing Bank Śląski z dopiskiem BODY SPACE

www.bodyspacefestival.com

www.kinovariatino.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Sopot: Zatoka Sztuki, ul. Mamuszki 14

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close