Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Dariusz Lewandowski – warsztaty

Zdjęcie: Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Dariusz Lewandowski – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Mistrzowskie warsztaty tańca Teatr na Plaży i Sopocki Teatr Tańca zapraszają na warsztaty z Dariuszem Lewandowskim z techniki tańca współczesnego dla tancerzy profesjonalnych i zaawansowanych amatorów.

Koszt: 120 zł – dwa dni / 60 zł – jeden dzień
Dla stałych uczestników Mistrzowskich Warsztatów Tańca zniżka 100 zł – dwa dni / 50 zł – jeden dzień  (o zniżce decyduje zarząd Dance [SIC!] Association).

Zapisy na: sopot.dance.theatre@gmail.com

O prowadzącym:
Dariusz Lewandowski – reżyser, choreograf, aktor i tancerz; szef grupy artystycznej Kompania Primavera; autor tekstów piosenek, scenariuszy filmowych i teatralnych; pedagog w dziedzinie teatru muzycznego, ruchu scenicznego oraz tańca współczesnego.
Tańczył w takich spektaklach jak m.in: Metro, Grease, Miss Saigon, OPENtaniec.

Kompania Primavera to grupa artystyczna powołana do życia przez Dariusza Lewandowskiegow 2004 roku, w ramach której tworzone są liczne inicjatywy sceniczne w postaci spektakli teatralnych, etiud, koncertów, widowisk, festiwali oraz warsztatów artystycznych. Do realizacji zadań Kompanii zapraszani są różnoracy artyści, od tancerzy współczesnych począwszy, przez performerów, freelancerów, aktorów, muzyków, kompozytorów, wokalistów, a także kostiumologów, scenografów oraz realizatorów technicznych. Z Kompanią Primavera zrealizował m.in. Madryt 03, Poczekalnia, Short Story. Szerokiej widowni znany jest jako Darek, mąż Czesi, w telenoweli Klan. 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Sopot: Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close