Spektakle

Sopot/Przegląd „Mistrzowie Polskiego Tańca”: Iwona Olszowska „Moda na GENDER”

Zdjęcie: Sopot/Przegląd „Mistrzowie Polskiego Tańca”: Iwona Olszowska „Moda na GENDER”

Wersja do druku

Udostępnij

Mistrzowie Polskiego Tańca to organizowane przez Sopocki Teatr Tańca spotkanie najważniejszych twórców polskiego tańca współczesnego, których kariery sięgają lat 80. XX wieku, a którzy nadal są aktywni artystycznie. To dość wąskie grono twórców jest swego rodzaju fenomenem artystycznym – łącznikiem z przeszłością i źródłem polskiego tańca, a teraźniejszością i przyszłością – ich praca ma niewątpliwy wpływ na następne pokolenia artystów.

W ramach przeglądu Iwona Olszowska pokaże spektakl Moda na GENDER. Spektakl stanowi improwizację strukturalną wokół mody i urody.

Pomysl i taniec: Iwona Olszowska

Muzyka: Marcin Janus

Premiera: 21.02.2014 Teatr Barakah

Czas trwania: 25 min.

Po spektalu, o godzinie 20.20 odbędzie się spotkanie z Martą Pietruszką i Iwoną Olszowską.

Do pobrania:

Harmonogram

 

Program na:

www.facebook.com/mistrzowiepolskiegotanca

www.teatrnaplazy.pl

 

Bilety:

na oddzielny wieczór: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy

karnet (na wszystkie spektakle festiwalu): 140 N, 90 ulgowy

na poszczególny warsztat z wybranym Mistrzem: 30 zł

na cykl warsztatów (z Wszystkimi Mistrzami): 200 zł

Rezerwacje na spektakle i warsztaty: 

rezerwacje.stt@gmail.com

Na spektakle można też kupić bilet elektroniczny na stronie: www.teatrnaplazy.pl

Logo Mistrzowie Polskiego Tańca (miniaturka)   Logo SIC! Dance Association Sopot (miniaturka)   Logo Teatr na Plaży (miniaturka)    Logo Sopocki Teatr Tańca białe tło (miniaturka)    Logo Zatoka Sztuki (miniaturka)    Logo Chipolbrok (miniaturka)      Logo Sopot (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Iwona Olszowska

Iwona Olszowska

Mistrzowie Polskiego Tańca to organizowane przez Sopocki Teatr Tańca spotkanie najważniejszych twórców polskiego tańca współczesnego, których kariery sięgają lat 80. XX wieku, a którzy nadal są aktywni artystycznie. To dość wąskie grono twórców jest swego rodzaju fenomenem artystycznym – łącznikiem z przeszłością i źródłem polskiego tańca, a teraźniejszością i przyszłością – ich praca ma niewątpliwy wpływ na następne pokolenia artystów. W ramach przeglądu Iwona Olszowska pokaże spektakl Moda na GENDER. Spektakl stanowi improwizację strukturalną wokół mody i urody. Pomysl i taniec: Iwona Olszowska Muzyka: Marcin Janus Premiera: 21.02.2014 Teatr Barakah Czas trwania: 25 min. Po spektalu, o godzinie 20.20 odbędzie się spotkanie z Martą Pietruszką i Iwoną Olszowską. Do pobrania: Harmonogram   Program na: www.facebook.com/mistrzowiepolskiegotanca www.teatrnaplazy.pl   Bilety: na oddzielny wieczór: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy karnet (na wszystkie spektakle festiwalu): 140 N, 90 ulgowy na poszczególny warsztat z wybranym Mistrzem: 30 zł na cykl warsztatów (z Wszystkimi Mistrzami): 200 zł Rezerwacje na spektakle i warsztaty:  rezerwacje.stt@gmail.com Na spektakle można też kupić bilet elektroniczny na stronie: www.teatrnaplazy.pl                        

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close