Sopot/Sopocki Teatr Tańca: Gundula Peuthert – mistrzowskie warsztaty

Zdjęcie: Sopot/Sopocki Teatr Tańca: Gundula Peuthert – mistrzowskie warsztaty

Fot. materiały Klubu ŻAK.

Wersja do druku

Udostępnij

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na mistrzowskie warsztaty dla tancerzy profesjonalnych, które poprowadzi Gundula Peuthert (Niemcy).

Informacje i zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com

Gundula Peuthert (Niemcy) – choreografka, reżyserka i pedagog. Studiowała taniec w Lipsku, choreografię i reżyserię w Palucca School i Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch w Berlinie, gdzie następnie nauczała choreografii i improwizacji. W latach 1991-1996 tancerka i choreograf Freies Tanztheater Berlin, następnie baletu Voglandtheaters Plauen, gdzie została dyrektorem artystycznym. W latach 2006 – 2011 dyrektor Tanztheaters Görlitz, oraz festiwali Interface i TanzArtFestival Görlitz.

Prace Gunduli Peuthert:
https://www.youtube.com/watch?v=I7s7own3lCQ
https://www.youtube.com/watch?v=uTTi0-iLB9o

Warsztaty są częścią projektu Spotkania ze Sztuką Tańca realizowanego przez STT, Dance [SIC!] Association, przy wsparciu finansowy Miasta Sopot. Partnerem tego wydarzenia jest Klub Żak.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Sopot: Teatr na Plaży, Aleja Mamuszki 2, pt. w godz. 14.00-16.00, sb. w godz. 10.0-13.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close