Warsztaty

Sylwia Hanff: „Taniec pierwotnej przestrzeni” – warsztat butō

Zdjęcie: Sylwia Hanff: „Taniec pierwotnej przestrzeni” – warsztat butō

  Warsztat w Centrum Łowicka poprowadzi Sylwia Hanff, jedna z pierwszych osób, które zwróciły się w Polsce ku <em>butō</em>. Jak pisze we wprowadzeniu do warsztatu:   <em>Powietrze pulsuje życiem. Wydarza się to, co robisz. Taniec wydarza się i jest wszechświatem. Odczuwanie coraz głębszych i subtelniejszych warstw doświadczenia. Bycie. Każda cząstka ciała jest Źródłem. Totalność istnienia. Otwartość. Przestrzeń zewnętrzna, przestrzeń wewnętrzna. Zaciera się codzienna granica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem. Wnętrze zewnętrza, zewnętrze wnętrza. Mudra: ciało jest formą przejawiania się przestrzeni. Czująca Pustka. Dźwięk wewnętrznej ciszy. Warstwy czasu. Przestrzeń światła. </em> <em> </em> 5 listopada, godz. 10.00-14.00. Opłata: 100zł. Miejsce Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21 (metro Racławicka) Zgłoszenia: Anita Zdrojewska, Fundacja POMPKA email: <a href="mailto:publink@publink.com.pl">publink@publink.com.pl</a> tel. 501 175 595   <strong>Więcej informacji o prowadzącej:</strong> Teatr Limen <a href="http://www.limenbutoh.net/" target="_blank" rel="noopener">www.limenbutoh.net</a> Studio Ścieżka Labiryntu <a href="http://www.medytacjalabiryntu.pl/" target="_blank" rel="noopener">www.medytacjalabiryntu.pl</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat w Centrum Łowicka poprowadzi Sylwia Hanff, jedna z pierwszych osób, które zwróciły się w Polsce ku butō. Jak pisze we wprowadzeniu do warsztatu:

Powietrze pulsuje życiem. Wydarza się to, co robisz. Taniec wydarza się i jest wszechświatem. Odczuwanie coraz głębszych i subtelniejszych warstw doświadczenia. Bycie. Każda cząstka ciała jest Źródłem. Totalność istnienia. Otwartość. Przestrzeń zewnętrzna, przestrzeń wewnętrzna. Zaciera się codzienna granica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem. Wnętrze zewnętrza, zewnętrze wnętrza. Mudra: ciało jest formą przejawiania się przestrzeni. Czująca Pustka. Dźwięk wewnętrznej ciszy. Warstwy czasu. Przestrzeń światła.

 

5 listopada, godz. 10.00-14.00. Opłata: 100zł.

Miejsce Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21 (metro Racławicka)
Zgłoszenia: Anita Zdrojewska, Fundacja POMPKA
email: publink@publink.com.pl tel. 501 175 595

Więcej informacji o prowadzącej:

Teatr Limen www.limenbutoh.net
Studio Ścieżka Labiryntu www.medytacjalabiryntu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close