Teatr Kolegtyw + Studio DanceOFFnia – „Plac zabaw”

Zdjęcie: Teatr Kolegtyw + Studio DanceOFFnia – „Plac zabaw”

Wersja do druku

Udostępnij

Plac zabaw to obrazy taneczne wojen międzyludzkich. Spektakl w reżyserii Tomasza Gilewicza i choreografii Karoliny Garbacik opowiada o dzieciach, które pozostawione bez opieki bawią się na podwórku i odtwarzają sytuacje podpatrzone z życia dorosłych. Z pozoru niewinne gry szybko stają się pełne okrucieństwa… A może to dorośli bawią się jak dzieci, a plac zabaw staje się przyszłym poligonem strategów współczesnego świata? A może życie ludzkie to szereg zrywów zbrojnych? Może każdy jest taktykiem własnego pola bitwy? W miłosnych potyczkach, zawodowej rywalizacji lub… bójce o łopatkę.

Scenę wypełnią nowoczesne formy tańca, powstałe z improwizacji, surowa scenografia Juliusza Górala i muzyka elektroniczna       (m.in. dupstep, idm, minimal) grana na żywo przez Liquid Molly.

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Białymstoku oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Premiera powstała w ramach projektu: W czasie wojny- Kolegtyw poligon Twórczy (seria I)

Reżyseria – Tomasz Gilewicz
Choreografia – Karolina Garbacik
Scenografia – Juliusz Góral
Muzyka – Adrian Jakuć – Łukaszewicz (Liquid Molly)
Występują – tancerze grupy Kolor Konkret Crew
Anna Sawicka
Magdalena Surwiłło
Iza Wysocka
Mateusz Januszek

Bilet 5zł
do nabycia na godzinę przed spektaklem w miejscu prezentacji.
Rezerwacja biletów: kolegtyw.artystyczny@gmail.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:30

Studio Działań Kreatywnych Danceoffnia, ul. Kolejowa 14 c, Białystok

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close