Teatr Tańca Zawirowania – „Gra”

Zdjęcie: Teatr Tańca Zawirowania – „Gra”

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl jest oparty na dwóch grach: kości (lub karty) i „prawda lub zadanie”. Tancerz dokonuje wyboru: prawda lub zadanie. Jeżeli wybiera prawdę- odpowiada publiczności na wylosowane pytanie. Jeżeli natomiast wybiera zadanie losuje temat jaki musi zrealizować na scenie. Czas realizacji zadania może być określony przez: czas trwania muzyki, czas jaki jest potrzebny innemu tancerzowi na np. odpowiedź na pytanie, lub może być uwarunkowany od reakcji publiczności. Widz przy niektórych zadaniach powinien aktywnie uczestniczyć w spektaklu, np. decydując czy dany tancerz zaliczył zadanie, czy nie. Do zadań mogą należeć m.in.: improwizacja taneczna, śpiewanie, etiudy aktorskie i inne, nawiązujące do popularnych gier jak np.: kalambury, jaka to melodia, jaki to styl taneczny itp. Tancerze wszystkie zadania mogą wykonywać solo w duecie lub grupie.


Koncept: Karolina Kroczak
Wykonanie: Karolina Kroczak, Elwira Piorun, Szymon Osiński, Bartek Figurski
Czas: ok. 60 min
Muzyka: Collage

 

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36 A , Warszawa

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close