Spektakle

Toruń/Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra 2015: KIJO „DO (droga)”

Zdjęcie: Toruń/Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra 2015: KIJO „DO (droga)”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Pojęcie drogi, jej wielowymiarowość, dystans, czas, przebieg, dotyczy także ludzkiego umysłu. W jego zakamarkach toczą się zmagania, które niełatwo sobie uświadomić, a co dopiero kusić się o ich pełne zrozumienie… Zawiła natura ludzka pełna jest skrajnych doświadczeń, szukania równowagi i procesu akceptacji. Potrafi zaprowadzić człowieka w zupełnie nieznane rejony świadomości. Jednak sama chęć, gotowość i determinacja do osiągnięcia celu wydaje się niczym w porównaniu do wartości, jaką niesie pokonanie samej drogi.

Choreografia/taniec: Michał Ratajski & Adrian Bartczak
Kostiumy: Zuzanna Markiewicz
Muzyka: Kenji Kawai Ghost in the Shell  – soundtrack mix

Strona festiwalu: http://www.klamra.umk.pl/

powiązane

Ludzie

Michał Ratajski

Michał Ratajski

Pojęcie drogi, jej wielowymiarowość, dystans, czas, przebieg, dotyczy także ludzkiego umysłu. W jego zakamarkach toczą się zmagania, które niełatwo sobie uświadomić, a co dopiero kusić się o ich pełne zrozumienie… Zawiła natura ludzka pełna jest skrajnych doświadczeń, szukania równowagi i procesu akceptacji. Potrafi zaprowadzić człowieka w zupełnie nieznane rejony świadomości. Jednak sama chęć, gotowość i determinacja do osiągnięcia celu wydaje się niczym w porównaniu do wartości, jaką niesie pokonanie samej drogi. Choreografia/taniec: Michał Ratajski & Adrian Bartczak Kostiumy: Zuzanna Markiewicz Muzyka: Kenji Kawai Ghost in the Shell  – soundtrack mix Strona festiwalu: http://www.klamra.umk.pl/

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close