V Gdański Festiwal Tańca: Solo Dance Contest 2013

Zdjęcie: V Gdański Festiwal Tańca: Solo Dance Contest 2013

Fot. z materiałów ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

Międzynarodowy Konkurs Solo Dance Contest 2013 skierowany jest do artystów-tancerzy z krajów europejskich i ma na celu wspieranie oraz promocję tańca współczesnego w Europie. Jurorami Solo Dance Contest 2013 są: Ismael Ivo (Brazylia | Niemcy) – tancerz, choreograf, pedagog, wieloletni Dyrektor Artystyczny Sekcji Tańca w ramach Biennale w Wenecji; Leszek Bzdyl (Polska) – wybitny polski choreograf i tancerz; Martin Sonderkamp (Niemcy) – tancerz, choreograf oraz Joanna Szymajda, wicedyrektor Instytutu Muzyki i Tańca. Jury będzie oceniać tancerzy i sola za walory artystyczne, za poziom techniki tanecznej, za oryginalność, za świadomość przestrzeni scenicznej i za dramaturgię choreografii. W konkursie przewidziano 3 nagrody: I nagroda – 3.000 Euro, II nagroda – 2.000 Euro i III nagroda – 1.000 Euro.

Harmonogram

Uczestnicy

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close