V Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty dla tancerzy – Janusz Subicz (Niemcy) / „Ponad zmysłami w grze i tańcu”

Zdjęcie: V Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty dla tancerzy – Janusz Subicz (Niemcy) / „Ponad zmysłami w grze i tańcu”

Fot. Marta Ankiersztejn.

Wersja do druku

Udostępnij

3-5.06.2013 / G.12.00-13.30

6-9.06.2013 / G.12.00-16.00

Ponad zmysłami w grze i tańcu – celem warsztatu jest pobudzenie i włączenie uczestników w proces indywidualnych poszukiwań, zaczynając od form elementarnych z przekonaniem, że świadomość indywidualna i sposób, w jaki traktujemy ruch, wrażliwość i inteligencję, będą dominować nad rezultatem czysto technicznym. Jest to proces spontaniczny, nieprzewidywalny i uzależniony od powstałej energii, zaangażowania i warunków. Struktura lekcji i rodzaj materiału ruchowego wynikną z bieżącej. Proces budowania etiud doprowadzi do wyrażenia emocjonalnej strony osobowości, a powstały materiał stanowić będzie bezpośrednie odniesienie do indywidualnych reakcji i pokładów wrażliwości uczestników w kontekście scenicznym.

Janusz Subicz – tancerz, aktor, choreograf i pedagog. Absolwent szkoły baletowej, początkowo związany z Teatrem Wielkim w Warszawie. Następnie tańczył w L´Opéra de Marseille, Ballett Théâtre Contemporaine d´ Angers, Nurkil Dance Company i Felix Blaska Dance Company. W latach 1979-1994 należał do zespołu Piny Bausch, występując między innymi w Sinobrodym i Goździkach, a także we wcześniejszych spektaklach. Działa także jako pedagog i jest założycielem Centrum Pracy Twórczej w Jagniątkowie, koło Jeleniej Góry.

 

***

Od 7 maja można kupować karnety na warsztaty taneczne w ramach tegorocznej edycji Gdańskiego Festiwalu Tańca.

Tylko w dniach 7 – 19.05.2013 cena bardzo promocyjna: 40 zł. Od 20.05.2013 karnety kosztują 70 zł.

Zniżka na Kartę Tancerza: 20 zł.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się Studio Tańca POD KWADRATEM, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 355 (15 minut spacerkiem od Żaka w stronę Oliwy).

Tutaj znajdziecie regulamin warsztatów i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.gdanskifestiwaltanca.pl. Zapisy na warsztaty tylko poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W warsztatach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, zakupione karnety nie podlegają zwrotom.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji, uiszczenie opłaty za wybrane zajęcia oraz odbiór karnetu w siedzibie organizatora przed pierwszymi zajęciami.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Klubu Żak: Bank Millenium S.A. | numer konta: 38 11602202 0000 0000 2892 5035.

WAŻNE! Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich, a informacje o zmianach będą zamieszczane na stronie głównej i na Facebook.com/GdanskiFestiwalTanca

ARCHIWUM PREZENTACJI

GDAŃSK: Studio Tańca POD KWADRATEM, ul. Grunwaldzka 355 (15 minut spacerem od Żaka w stronę Oliwy).

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close