V Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty dla tancerzy – Malgven Grebes i David Brandstätter (Niemcy, Francja) / „Counting / interctive choreography workshop”

Zdjęcie: V Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty dla tancerzy – Malgven Grebes i David Brandstätter  (Niemcy, Francja) / „Counting / interctive choreography workshop”

Fot. Marta Ankiersztejn.

Wersja do druku

Udostępnij

1-2.06.2013 / G.10.30-16.00

3-4.06.2013 / G.14.00-16.00

5-6.06.2013 / G.10.30-12.00

6.06.2013 / G.16.00-18.00 / pokaz w przestrzeni publicznej

 

Counting / workshop on interactive choreography – warsztat procesu choreograficznego zmierzającego do stworzenia spektaklu. Counting to eksperyment, gra tancerzy i widowni, pełna zaskakujących, niezliczonych początków i interaktywnych instalacji ruchowych. W oparciu o azjatyckie ćwiczenie teatralne uczestnicy zmierzą się z pojęciami aspiracji, nadziei, porażki i sukcesu, używając interdyscyplinarnych środków ekspresji w ramach techniki tańca współczesnego. Docelowo stworzą własny spektakl, pokazany w przestrzeni publicznej.

 

 

David Brandstätter – studiował muzyczne nauki stosowane i muzykologię w Hamburgu. Studia choreograficzne rozpoczął w Arnhem na European Dance Development Centre (ArtEZ). Pracował także jako żongler i monocyklista.

 

Malgven Gerbes – studiowała architekturę w Paryżu na Ecole Nationale Supérieure des Arts Appliqués et Métiers d’Arts, oraz pracowała jako architekt. Ukończyła choreografię na ArtEZ w Arnhem. W 2005 roku, wspólnie z Davidem Brandstätterem założyła shifts – art in movement.

Od 7 maja można kupować karnety na warsztaty taneczne w ramach tegorocznej edycji Gdańskiego Festiwalu Tańca.

Tylko w dniach 7 – 19.05.2013 cena bardzo promocyjna: 40 zł. Od 20.05.2013 karnety kosztują 70 zł.

Zniżka na Kartę Tancerza: 20 zł.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się Studio Tańca POD KWADRATEM, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 355 (15 minut spacerkiem od Żaka w stronę Oliwy).

Tutaj znajdziecie regulamin warsztatów i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.gdanskifestiwaltanca.pl. Zapisy na warsztaty tylko poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W warsztatach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, zakupione karnety nie podlegają zwrotom.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji, uiszczenie opłaty za wybrane zajęcia oraz odbiór karnetu w siedzibie organizatora przed pierwszymi zajęciami.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Klubu Żak: Bank Millenium S.A. | numer konta: 38 11602202 0000 0000 2892 5035.

WAŻNE! Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich, a informacje o zmianach będą zamieszczane na stronie głównej i na Facebook.com/GdanskiFestiwalTanca

 

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close