V Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty otwarte – Marek Konderak / Zumba® i Latino Solo oraz Zumba Gold® dla seniorów

Zdjęcie: V Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty otwarte – Marek Konderak /  Zumba® i Latino Solo oraz Zumba Gold®  dla seniorów

Fot. Marta Ankiersztejn.

Wersja do druku

Udostępnij

Gdański Festiwal Tańca 2013 to nie tylko premierowe spektakle, ale również szansa na zdobycie nowych umiejętności lub ich podszlifowanie. W ramach festiwalu odbędą się otwarte warsztaty Zumby® i Latino Solo oraz Zumby Gold®  dla seniorów, które poprowadzi Marek Konderak.

 

Marek Konderak /  Zumba® i Latino Solo

3 – 9.06.2013 / G.16.00-17.30 (po 45 min.)

 

Marek Konderak /  Zumba Gold®  dla seniorów

3 – 9.06.2013 / G.9.00-10.00

 

Zumba® – jest to połączenie tańca i aerobiku, które polega przede wszystkim na energicznych ćwiczeniach w takt gorących latynoskich rytmów. Ten rodzaj fitnessu pozwala znacznie poprawić kondycję i wzmocnić mięśnie. Dynamiczna zumba® zawiera elementy reggaetonu, salsy czy jive’a, pozwala spalić nawet do kilkuset kilokalorii podczas jednych zajęć.

 

Latino Solo – nauka tańców latynoamerykańskich takich jak: salsa, cha-cha, samba, rumba, mambo, merengue i bachata, kizomba i inne. Do każdego tańca układane są choreografie, które można tańczyć solo. W czasie zajęć z improwizacji tanecznej postaramy się przełamać wewnętrzne bariery. Inspirację uczestnicy czerpać będą z różnych źródeł, z których najważniejszym będzie muzyka i indywidualna wrażliwość muzyczna. Skupimy się również na ekspresji ruchowej, spróbujemy ją poszerzyć różnymi ćwiczeniami prowadzącymi do zwiększania płynności ruchu. Swobodny taniec bez konkretnych kroków i figur wyzwoli wyobraźnię.

 

Marek Konderak –  związany z tańcem od 15 roku życia. Instruktor Zumby. Posiada międzynarodową klasę S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz uprawnienia instruktorskie I kategorii. Był sędzią tańca sportowego. Reprezentował Polskę na licznych turniejach zarówno w kraju, jak i za granicą. Uczestniczył w licznych spektaklach teatralnych jako tancerz i choreograf. W 2007 roku założył Studio Tańca „TOPdance”. Dzięki jego pasji powiększa się liczba miłośników tańca.

Od 7 maja można kupować karnety na warsztaty taneczne w ramach tegorocznej edycji Gdańskiego Festiwalu Tańca.

Tylko w dniach 7 – 19.05.2013 cena bardzo promocyjna: 40 zł. Od 20.05.2013 karnety kosztują 70 zł.

Zniżka na Kartę Tancerza: 20 zł.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się Studio Tańca POD KWADRATEM, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 355 (15 minut spacerkiem od Żaka w stronę Oliwy).

Tutaj znajdziecie regulamin warsztatów i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.gdanskifestiwaltanca.pl. Zapisy na warsztaty tylko poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W warsztatach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, zakupione karnety nie podlegają zwrotom.

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji, uiszczenie opłaty za wybrane zajęcia oraz odbiór karnetu w siedzibie organizatora przed pierwszymi zajęciami.

 

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Klubu Żak: Bank Millenium S.A. | numer konta: 38 11602202 0000 0000 2892 5035.

WAŻNE! Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich, a informacje o zmianach będą zamieszczane na stronie głównej i na Facebook.com/GdanskiFestiwalTanca

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close