Spektakle

Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Weronika Pelczyńska – rozgrzewka przed spektaklami „Famme, Flow, Frame” Katarzyny Szugajew i „Dance, pilgrim, dance” Kasi Wolińskiej

Zdjęcie: Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Weronika Pelczyńska – rozgrzewka przed spektaklami „Famme, Flow, Frame” Katarzyny Szugajew i „Dance, pilgrim, dance” Kasi Wolińskiej

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na rozgrzewkę przed spektaklami <em>Famme, Flow, Frame</em> Katarzyny Szugajew i <em>Dance, Pilgrim, Dance</em> Kasi Wolińskiej, którą poprowadzi Weronika Pelczyńska. Rozgrzewka proponuje odbiór tańca i choreografii za pośrednictwem całego ciała oraz przez pryzmat indywidualnego doświadczenia. Ma na celu przekierowanie uwagi widzek i widzów na ich cielesność i cielesne doświadczanie ruchu, przestrzeni, atmosfery. Rozgrzewka to próba stworzenia w ciele dyspozycji, które przygotują widzki i widzów do odbioru spektaklu. *** <strong>Scena Tańca Studio</strong> to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce lub zagranicą. Cyklicznie, przez kilka dni w miesiącu STUDIO teatrgaleria będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego. Projekt Scena Tańca Studio realizowany jest od września 2015 roku przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biura Kultury m.st. Warszawy. BILETY: 20 zł Bilety do nabycia w kasie STUDIO teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej: <a href="http://www.teatrstudio.pl/" target="_blank" rel="noopener">www.teatrstudio.pl</a> Organizatorzy: STUDIO teatrgaleria Instytut Muzyki i Tańca <a href="http://www.teatrstudio.pl/" target="_blank" rel="noopener">www.teatrstudio.pl</a> <a href="http://www.imit.org.pl">www.imit.org.pl</a> Dofinansowano ze środków: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miasta Stołecznego Warszawy <img title="Studio Teatr Galeria (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/20c68328331fe46927a13b16faf482bd.jpeg" alt="Studio Teatr Galeria (miniaturka)" width="122" height="42" />  <img title="IMIT (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/f6719e9581277b61e51626b36eee13cb.jpeg" alt="IMIT (miniaturka)" width="144" height="69" /> <img title="MKiDN dofinansowanie (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/c2bd99ed1205538322845a766cdfac7e.jpeg" alt="MKiDN dofinansowanie (miniaturka)" width="78" height="78" /> <img title="Syrenka 2019 STS (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/a92aed42c9f8fba02f5cd8c1b2effd69.jpeg" alt="Syrenka 2019 STS (miniaturka)" width="78" height="93" />

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na rozgrzewkę przed spektaklami Famme, Flow, Frame Katarzyny Szugajew i Dance, Pilgrim, Dance Kasi Wolińskiej, którą poprowadzi Weronika Pelczyńska.

Rozgrzewka proponuje odbiór tańca i choreografii za pośrednictwem całego ciała oraz przez pryzmat indywidualnego doświadczenia. Ma na celu przekierowanie uwagi widzek i widzów na ich cielesność i cielesne doświadczanie ruchu, przestrzeni, atmosfery. Rozgrzewka to próba stworzenia w ciele dyspozycji, które przygotują widzki i widzów do odbioru spektaklu.

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce lub zagranicą. Cyklicznie, przez kilka dni w miesiącu STUDIO teatrgaleria będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

Projekt Scena Tańca Studio realizowany jest od września 2015 roku przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biura Kultury m.st. Warszawy.

BILETY: 20 zł

Bilety do nabycia w kasie STUDIO teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.teatrstudio.pl

Organizatorzy:

STUDIO teatrgaleria

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Dofinansowano ze środków:

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

Studio Teatr Galeria (miniaturka)  IMIT (miniaturka)

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) Syrenka 2019 STS (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close