Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Weronika Pelczyńska – rozgrzewka przed spektaklami „Famme, Flow, Frame” Katarzyny Szugajew i „Dance, pilgrim, dance” Kasi Wolińskiej

Zdjęcie: Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Weronika Pelczyńska – rozgrzewka przed spektaklami „Famme, Flow, Frame” Katarzyny Szugajew i „Dance, pilgrim, dance” Kasi Wolińskiej

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na rozgrzewkę przed spektaklami Famme, Flow, Frame Katarzyny Szugajew i Dance, Pilgrim, Dance Kasi Wolińskiej, którą poprowadzi Weronika Pelczyńska.

Rozgrzewka proponuje odbiór tańca i choreografii za pośrednictwem całego ciała oraz przez pryzmat indywidualnego doświadczenia. Ma na celu przekierowanie uwagi widzek i widzów na ich cielesność i cielesne doświadczanie ruchu, przestrzeni, atmosfery. Rozgrzewka to próba stworzenia w ciele dyspozycji, które przygotują widzki i widzów do odbioru spektaklu.

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce lub zagranicą. Cyklicznie, przez kilka dni w miesiącu STUDIO teatrgaleria będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

Projekt Scena Tańca Studio realizowany jest od września 2015 roku przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biura Kultury m.st. Warszawy.

BILETY: 20 zł

Bilety do nabycia w kasie STUDIO teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.teatrstudio.pl

Organizatorzy:

STUDIO teatrgaleria

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Dofinansowano ze środków:

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

Studio Teatr Galeria (miniaturka)  IMIT (miniaturka)

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) Syrenka 2019 STS (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1, Foyer

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close