Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Irad Mazliah – warsztaty weekendowe

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Irad Mazliah – warsztaty weekendowe

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty improwizacji/kompozycji z Iradem Mazliah (Izrael). Warsztaty odbędą się 18/19.01.2014 w godz. 12:00-15:00. W sobotę 18.01 w godz. 11:00-12:00 odbędą się dodatkowe zajęcia z pilatesu także z Iradem Mazliah. Zajęcia płatne dodatkowo 20 zł. Termin: 18/19.01.2014. Czas warsztatu: 12:00-15:00. Czas zajęć pilatesu w sobotę: 11:00-12:00. Koszt warsztatu: 80 zł lub 50 zł z kartą MultiSport. Zajęcia pilatesu płatne dodatkowo 20 zł w każdej z opcji.

Uczestnicy warsztatów będą pracować nad zrozumieniem i wzbogaceniem kreatywnego myślenia poprzez kompozycyjne gry z ruchem, wypełnianie pustych przestrzeni ze świadomym wysiłkiem,  skupianie uwagi na zewnątrz i do wewnątrz. Wykorzystując zasady kompozycji uczestnicy tworzyć będą ścieżki ruchu, aby zróżnicować i określić fundamentalne sposoby myślenia. To odkrycie posłuży znalezieniu niestandardowych sposobów myślenia, co w oczywisty sposób przekłada się na wzbogacenie naszego kreatywnego myślenia.

 

W warsztacie:

Rozgrzewka oparta na pilatesie, technika tańca współczesnego, budowanie miniaturowych kompozycji i niszczenie ich.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Warszawa: Centrum Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61 lok. 101

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close