Centrum Tańca Zawirowania

Zdjęcie: Centrum Tańca Zawirowania

Centrum Tańca Zawirowania

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Tańca Zawirowania to miejsce, które łączy zarówno ludzi ze świata tańca, jak i amatorów. Bogata oferta warsztatów, treningów oraz zajęć regularnych pozwala sądzić, że każdy tutaj może znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia z tańca współczesnego, klasycznego, floorwork, body condition. Wśród osób, które współtworzą to miejsce należy wymienić m.in. Elwirę Piorun, Karolinę Kroczak, Tomasa Nepsinkskiego, Korinę Kordovą, Bartosza Figurskiego, Szymona Osińskiego. Oprócz stałych zajęć w naszym harmonogramie odnaleźć można warsztaty weekendowe, prowadzone przez tancerzy z różnych miast Polski oraz profi-treningi, które stanowią autorski cykl zajęć osoby prowadzącej i są adresowane do profesjonalnych tancerzy.

Więcej informacji oraz wszystkie aktualności znaleźć można na naszym facebooku: http://www.facebook.com/zawirowania oraz stronie internetowej: http://www.zawirowania.pl

powiązane

Ludzie

Wydarzenia

Bibliografia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close