Warszawa/Teatr Zawirowania: Weekendowe warsztaty „CON|TEMPO|RARY” – prowadzenie: Michał Adam Góral

Zdjęcie: Warszawa/Teatr Zawirowania: Weekendowe warsztaty „CON|TEMPO|RARY” – prowadzenie: Michał Adam Góral

Fot. Kasia Bąba.

Wersja do druku

Udostępnij

Od stycznia Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na cykl warsztatów weekendowych, podczas których każdy będzie mógł udoskonalić swoje umiejętności taneczne pod okiem wyjątkowych instruktorów. Drugie warsztaty z tego cyklu, zatytułowane CON/TEMPO/RARY, poprowadzi Michał Adam Góral. Prowadzący oferuje lekcje tańca współczesnego, które wychodząc od technicznej i kondycyjnej bazy, zachęcają do eksploracji własnego ciała oraz różnych jakości ruchowych. Na swoich zajęciach bawi się dynamiką ruchu. a także przepływem energii w ciele. Zarówno muzyka, jak i cisza mają dla niego równe znaczenie. Uwielbia także improwizację w tańcu, która również pojawia się na jego zajęciach.

Warsztaty CON|TEMPO|RARY  to blok zajęć, podczas którego uczestnicy skupią swoją uwagę na technicznych oraz kondycyjnych aspektach tańca współczesnego poprzez dobrze dobraną, przeprowadzona poziomową rozgrzewkę ( floor work, middle, up) . Następnie zajmować się będą krótkimi sekwencjami tanecznymi poprzez które zwiększymy naszą świadomość ciała by na samym końcu zająć się choreografią oraz improwizacją ruchową .


Sylwetka instruktora:

Michał Adam Góral – tancerz, performer, młody choreograf. W czerwcu 2013 ukończył czteroletnią edukację na Rotterdam Dance Academy – Codarts w Holandii. W jej trakcie miał okazję tańczyć w spektaklach takich choreografów jak: Bill T. Jones, Jiří Kylián, Martha Graham, Giulii Mureddu, Jan Linkens, Lucas Jervies, Ivanhoe Chun-ho Lam, Thomas Stuart. Występował w amsterdamskim Het Internationaal Danstheater (chor. Neel Verdorn) oraz Korzo Theater w Hadze (chor. Ederson Rodriguez Xavier). Współpracował przy instalacji Body Building, designera mody i architekta Henrika Vibskova z Danii.

Wcześniej, w Polsce, brał udział w wielu przedsięwzięciach komercyjnych i artystycznych, między innymi: Gala ‚ Nobel’83 – Pro Memoria w Teatrze Narodowym, dwie premiery warszawskiego Teatru Tańca Test, tancerz w odcinku serialu Teraz albo nigdy! TVN, Show West Side Story z francuską grupą bębniarską Percussions Claviers de Lyon na IX drumming Cross Festival w Warszawie, Teatr Nowy w Łodzi spektakl Eden, Festiwal  Re:wizje.  Jako choreograf razem z Ewą Sikorską stworzył swój pierwszy spektakl Waterfallin, który miał premierę w 2012 w Holandii. Jego drugą kreacją jest solo N°2 stworzone w 2014 roku , którym wygrał konkurs choreograficzny Warszawskiej Platformy Tańca oraz został laureatem nagrody dyrektorskiej na pierwszym Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym Warsaw Zawirowania Dance. Obecnie zakończył współpracę z Ðerida Dance Company (Bułgaria ) przy międzynarodowym projekcie Rivers of Europe, z którym miał przyjemność podróżować przez Południową Europę oraz Bałkany

Rezerwacje przyjmowane są mailowo na adres: ttzawirowania@gmail.com

oraz telefonicznie: 780 555 280
(gwarancją miejsca na warsztatach jest uiszczenie opłaty)
http://zawirowania.pl/

Płatność przelewem „Warsztaty weekendowe z Michałem”, lub gotówką w biurze (pon.-pt. 12.00-20.00)

Dane do przelewu:
Fundacja Scena Współczesna
ul. Kraszewskiego 25
02-415 Warszawa
Multibank:
60 1140 2017 0000 4502 1263 7650

1 dzień 70zł/45zł (z kartą multisport)

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close