Warsztaty

Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Warsztaty weekendowe „Tarzanki i kombinacje Jurewicza”

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Warsztaty weekendowe „Tarzanki i kombinacje Jurewicza”

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 16-17 marca Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty weekendowe z Witoldem Jurewiczem.

O warsztatach Tarzanki i kombinacje Jurewicza:

Ćwiczenia mają na celu uzmysłowienie sił ciągu i pchania w zależności od punktu lub punktów podporu. Kombinacje ruchowe w całych swoich rozciągłościach bez przerwy badają ciężary poszczególnych części ciała i umożliwiają szybciej zrozumieć zależności oddalenia środka ciężkości ciała od punktu podporu.Wszystkie kombinacje uczą ekonomi ruchu w zakresie zadanej motoryczności ruchowej.

Witold Jurewicz (1954): Nauczyciel tańca, choreograf, reżyser, performer, ruchmistrz, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi

(kierunek: choreografia), PPSKAK w Kaliszu i kursów instruktorskich w całym kraju. W latach 1992-2008 dyrektor artystyczny Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu. Założyciel, dyrektor artystyczny, choreograf i reżyser Teatru Tańca ALTER (od 1985r).

Warsztaty odbędą się w dwóch trzygodzinnych blokach:
sobota: 12:00-15:00
niedziela: 12:00-15:00

Koszt warsztatów: 80 zł lub 50 zł

Informacje i zapisy: ttzawirowania@gmail.com; tel. 780 555 280

powiązane

Ludzie

Witold Jurewicz

Witold Jurewicz

W dniach 16-17 marca Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty weekendowe z Witoldem Jurewiczem. O warsztatach Tarzanki i kombinacje Jurewicza: Ćwiczenia mają na celu uzmysłowienie sił ciągu i pchania w zależności od punktu lub punktów podporu. Kombinacje ruchowe w całych swoich rozciągłościach bez przerwy badają ciężary poszczególnych części ciała i umożliwiają szybciej zrozumieć zależności oddalenia środka ciężkości ciała od punktu podporu.Wszystkie kombinacje uczą ekonomi ruchu w zakresie zadanej motoryczności ruchowej. Witold Jurewicz (1954): Nauczyciel tańca, choreograf, reżyser, performer, ruchmistrz, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi (kierunek: choreografia), PPSKAK w Kaliszu i kursów instruktorskich w całym kraju. W latach 1992-2008 dyrektor artystyczny Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu. Założyciel, dyrektor artystyczny, choreograf i reżyser Teatru Tańca ALTER (od 1985r).   Warsztaty odbędą się w dwóch trzygodzinnych blokach: sobota: 12:00-15:00 niedziela: 12:00-15:00 Koszt warsztatów: 80 zł lub 50 zł Informacje i zapisy: ttzawirowania@gmail.com; tel. 780 555 280

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close