Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Karolina Kroczak i Adam Adamonis Krawczyk – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Karolina Kroczak i Adam Adamonis Krawczyk – warsztaty

Karolina Kroczak. Fot. Martin Babic

Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty weekendowe, które odbędą się  15/16 lutego w godz. 11:00-14:00. Warsztaty poprowadzą Karolina Kroczak i Adam Adamonis-Krawczyk. Warsztat skierowany jest do osób, które chcą doświadczyć osobistych możliwości performatywnych. Zapisy i informacje:ttzawirowania@gmail.com, tel. 780 555 280. Koszt:100 zł lub 70 zł z kartą MultiSport. Miejsce: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61 lok. 101.

Autentyczność tego, co komunikujemy poprzez ruch na scenie wynika ze świadomości tego kim jesteśmy i czym dzielimy się z widzem. Ważna staje się przyjemność, lekkość improwizacji i radość chęci występowania przed publicznością, traktowana jako możliwość do „opowiadania poprzez siebie”.

Punktem wyjścia do realizacji tych założeń będzie badanie zasady brania i dawania przez zadania ruchowe, a także praca z partnerem jako odbiorcą i obserwatorem. Podczas warsztatu uczestnicy będą realizować zadania świadomościowe, eksplorować różne narzędzia w improwizacji, a w finale stworzą duet, oparty na zasadzie dawania/brania/dzielenia się.

Warsztat prowadzony jest przez dwóch nauczycieli. Każdy z nich jest odpowiedzialny za inny punkt widzenia i praktykowania określonego tematu, gdyż posługują się oni autorskimi narzędziami, wynikającymi z odmiennego doświadczenia scenicznego. Propozycja duetu jest efektem spotkania tych dwóch perspektyw

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61 lok. 101

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close