Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: „Playground”– warsztaty weekendowe z Magdaleną Radłowską

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: „Playground”– warsztaty weekendowe z Magdaleną Radłowską

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 7-8 września 2013  w godz. 11.00-14.00 Akademia Tańca ZAWIROWANIA zaprasza WSZYSTKICH chętnych na warsztaty weekendowe, które poprowadzi Magdalena Radłowska.

Oto, co zaproponuje prowadząca:

Playground  będziemy nazywać wszystko to, co wydarzy się na warsztatach, będąc w stałym kontakcie ze sobą i z partnerem. Wykorzystywane w rozgrzewce elementy „GaGa” mają poszerzyć zakres ruchu, rozluźnić się i pozwolić jeszcze bardziej zrozumieć swoje ciało.

Celem zajęć jest zabawa, będąc w fizycznym dialogu, odkrywając nowe i ekscytujące techniczne strony kontakt improwizacji, poprzez partnerowania: dawanie, otrzymywanie i utrzymanie ciężaru na różnych poziomach i płaszczyznach. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki zaufaniu, otwarciu się na to, co nowe, pobudzeniu zmysłów oraz badaniu różnych jakości ruchowych.

Będziemy latać, skakać i rolować się.
Będziemy badać fizyczne siły grawitacji, lewitowania, bezwładności i momentu.

Nauczymy się NIE planować, a dać się zaskakiwać i poddać constant-flow.
Warsztaty są skierowane dla każdego bez względu na wiek, stopień naukowy czy umiejętności.

Każdy znajdzie coś nowego dla siebie!

 

Maga Radłowska Choreograf, pedagog, tancerka i performer. Absolwentka studiów tanecznych w kraju i w Londynie. Obecnie mieszka, tworzy i uczy w Londynie. Jest choreografem pierwszego w Polsce międzypokoleniowego Teatru Tańca Dawka Energii. Jest także założycielem międzynarodowego teatru tańca Anima Dance Company. Od 2010 roku należy do Teatru Tańca LML, którego członkami są absolwenci London Contemporary Dance School w Londynie. Magdalena uczyła się u wybitnych nauczycieli i choreografów z całego świata: Nick Nodine, Kirstie Simson, Sasha Roubicek, Jorge M. Crecis, Nita Little, Ray Chuang i wielu innych. Ostatnio uczyła się techniki ruchu GaGa w Izraelu.

www.magdalenaradlowska.com

 

 

Informacje i zapisy:

ttzawirowania@gmail.com

 

tel. 780 555 280

Koszt: 80 zł/całość lub 50 zł z kartą Multisport

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61, w godz. 11.00-14.00.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close