Warszawa: Elwira Piorun „Poruszenia” – z udziałem uczniów Akademii Tańca Zawirowania

Zdjęcie: Warszawa: Elwira Piorun „Poruszenia” – z udziałem uczniów Akademii Tańca Zawirowania

Fot. Elwira Piorun.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania oraz Akademia Tańca Zawirowania serdecznie zapraszają na spektakl Poruszenia, zrealizowany pod opieką Elwiry Piorun w ramach Akademii Tańca Zawirowania. Uczestnicy projektu wykorzystują technikę tańca współczesnego, aby odkryć w tancerzach ich wrażliwość, emocje i zaangażowanie. Chcą obserwować, dokąd ich to zaprowadzi, co odkryją przez ruch, zarówno dla siebie , jak i dla widowni. Stąd tytuł, który może oznaczać nie tylko fizyczność ruchu, ale także jego emocjonalne skutki.

Taniec jest ruchem ludzkiego ciała najczęściej związanym  z muzyką i rytmem, zwykle nie służy czemuś konkretnemu, jest w swojej istocie niepraktyczny. A co się dzieje, kiedy jest obserwowany z zewnątrz? Czy jest takie miejsce, w którym  taniec przestaje być tylko przyjemnością, a staje się sztuką albo wewnętrznym przeżyciem; poruszeniem jakiejś ważnej  emocji , która może wyzwolić nową  energię, zarówno u wykonawcy, jak i odbiorcy.

Choreografia: Elwira Piorun
Tancerze: Ewa Rams, Marta Zaręba, Patrycja Wasiak, Katarzyna Romanowska, Paulina Pomorska, Agnieszka Szkopińska, Aleksandra Komarnicka, Sylwia Jasińska, Aleksandra Kanas, Małgorzata Wysocka, Lidia Bojarska, Norbert Narożnik, Tomasz Bieńkowski

BILETY: 10 zł
Rezerwacje telefoniczne: 537 555 106 lub mailowe: joanna.zawirowania@gmail.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Bonum House, ul. Augustówka 19.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close