Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Profi-trening z Agitą Elskne

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Profi-trening z Agitą Elskne

Fot. Adam Radoliński.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 29 stycznia – 1 lutego 2013 Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na profi-trening z Agitą Elskne. Profi-treningi to cykliczne warsztaty dla profesjonalnych tancerzy. Każdy kolejny tydzień zajęć jest prowadzony przez inną osobę, która proponuje swój autorski trening, decydując jaki ma być jego charakter i temat przewodni. Spośród chętnych warsztatowiczów Agita Elskne planuje wybrać osobę, która zatańczy w jej nowym spektaklu Falling up.  Premiera spektaklu odbędzie się w Warszawie na scenie „Cartonovni” i będzie wysyłany na festiwale w Europie i poza nią. Warsztaty będą miały formę w znacznej części pracy nad spektaklem (technika dynamic release).

Agita Elskne: absolwentka Wyższej Szkoły Kultury, wydziału  tańca (specjalizacja choreograf), w Rydze (Łotwa), Szkoły Sztuk Scenicznych [wydział wokalno-jazzowy], Buts (Prywatna Szkoła Wyższa – wydział Pedagogiki). Mistrz Łotwy w kategorii showdance.  Finalistka Światowych Mistrzostw Tańca  w Moskwie w 2008 roku. Tworzy także własne choreografie m. in. do spektakli: Poetry of mute theatre, Parents from rehab, My mother and Van Gogh, My father and Merilin Monroe. Specjalizuje się w tańcu współczesnym, floorwork, dynamic release.

Koszt: 20 zł jednorazowo, 60 zł/4 dni lub karta MultiSport.

Profi-treningi odbywają się od wtorku do piątku w godz. 10:00-12:00 (z założeniem, że pierwsze pół godziny przeznaczone jest na samodzielną rozgrzewkę).

Informacje i zapisy: ttzawirowania@gmail.com; tel. 780 555 280.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61 lok. 101, w godz. 10.00-12.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close