Warszawa/XIV Festiwal ZAWIROWANIA – odsłona jesienna: Teatr Tańca Zawirowania „Real Love” – chor. Daniel Abreu

Zdjęcie: Warszawa/XIV Festiwal ZAWIROWANIA – odsłona jesienna: Teatr Tańca Zawirowania „Real Love” – chor. Daniel Abreu

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach jesiennej odsłony XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA odbędzie się spektakl Teatru Tańca Zawirowania Real Love w choreografii Daniela Abreu. Jest to misterium narodzin, przemijania i śmierci w wykonaniu trzech kobiet w różnym wieku. Czym jest dla nich prawdziwa miłość? Być może jest nią uczucie, jakim matka darzy swoje dziecko. Jak czuje się kobieta, będąc matką? Co czuje, kiedy ktoś z jej bliskich umiera? Miłość i śmierć to dwa wątki, które pojawiają się ustawicznie w spektaklu Real Love i oddziaływają na siebie w każdej chwili. Bycie matką i bycie blisko śmierci. Real Love to forma choreograficznego wiersza, przepełnionego poetycką symboliką oraz znaczeniami z pogranicza metafizyki.

Choreografia: Daniel Abreu

Obsada: Ilona Gumowska, Elwira Piorun, Izabela Prokopek

Reżyseria świateł: Witold Kaczkowski

Daniel Abreu urodził się na Teneryfie, gdzie po raz pierwszy zainteresował się fizyczny ruchem i sceniczną ekspresją. Uzyskał dyplom z psychologii na Universidad de Educación Distancia. Współpracował z licznymi teatrami tańca i grupami tanecznymi w Hiszpanii, a także asystował przy wielu produkcjach międzynarodowych. Jego teatr zrealizował ponad trzydzieści spektakli i regularnie zapraszany jest do różnych krajów Europy, Ameryki i Azji. Spektakle grupy prezentowane były na Circuito de Red de Teatros Alternativas cztery lata z rzędu, dwa razy w ramach pokazów artystów priorytetowych Aerowaves (2009 i 2011), a także w ponad 17 krajach, takich jak Dania, Brazylia, Niemcy, Korea, Portugalia, Polska, Słowenia i Szwajcaria.

***

Rezerwacji na wybrane spektakle można dokonywać mailowo, wysyłając wiadomość pod adres ttzawirowania@gmail.com.

Tym razem organizatorzy wprowadzili system płatności PAY AS YOU FEEL, uczestnicy będą mogli zapłacić po spektaklu tyle, ile uważają się za stosowne.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1883199248435175/

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Ośrodek ZAWIROWANIA, ul. Belwedeska 20/22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close