Warsztaty

Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Iwona Olszowska – weekendowe warsztaty kontakt improwizacji

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Iwona Olszowska – weekendowe warsztaty kontakt improwizacji

Fot. Marcin Hnatkowski

Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty kontakt improwizacji z Iwoną Olszowską.

Zapisy: ttzawirowania@gmail.com lub 780 555 280.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wcześniejsza wpłata na konto.

Warsztaty odbędą się jeśli zgłosi się min. 10 osób.

Cena:
2 dni (6 h) – 100 zł
2 dni (6 h) z kartą Multisport – 70 zł
1 dzień (3 h) – 50 zł
1 dzień (3 h) z Multisport – 35 zł

 

Iwona Olszowska o warsztatach: „Tym razem uczymy się trójkami organizacji ciała do kontaktu, asystowania, oddawania ciężaru, tworzenia nowych rozwiązań do przemieszczania się w kontakcie, przesyłanie impulsów, wspierania podnoszeń, a wszystko z uwzględnieniem cielesności poprzez metodę Body Mind Centering®”.

powiązane

Ludzie

Iwona Olszowska

Iwona Olszowska

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty kontakt improwizacji z Iwoną Olszowską. Zapisy: ttzawirowania@gmail.com lub 780 555 280. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wcześniejsza wpłata na konto. Warsztaty odbędą się jeśli zgłosi się min. 10 osób. Cena: 2 dni (6 h) – 100 zł 2 dni (6 h) z kartą Multisport – 70 zł 1 dzień (3 h) – 50 zł 1 dzień (3 h) z Multisport – 35 zł   Iwona Olszowska o warsztatach: „Tym razem uczymy się trójkami organizacji ciała do kontaktu, asystowania, oddawania ciężaru, tworzenia nowych rozwiązań do przemieszczania się w kontakcie, przesyłanie impulsów, wspierania podnoszeń, a wszystko z uwzględnieniem cielesności poprzez metodę Body Mind Centering®”.

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close