Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Weekendowe warsztaty z Pawłem Malickim

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Weekendowe warsztaty z Pawłem Malickim

Paweł Malicki. Fot. Robert Frąckowiak.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 17-18 listopada Akademia Tańca Zawirowania zapraszana warsztaty weekendowe z Pawłem Malickim. Zajęcia weekendowe mają charakter otwarty, oznacza to, że są kierowane zarówno do profesjonalistów, jak i do entuzjastów tańca.

Warsztaty z Pawłem Malickim są inspirującym połączeniem tańca współczesnego z elementami tańca fizycznego. Technika prezentowana przez Pawła Malickiego zawiera w sobie elementy gimnastyki, podstawy akrobatyki, ćwiczenia budujące i wzmacniające siłę mięśni. Taniec fizyczny łączy niezwykłą energię i siłę wewnętrzną, która napędza organizm do wysiłku oraz zewnętrzną, dającą upust emocjom w ekspresji cielesnej.  Przekonacie się, że ciało oraz jego fizyczne umiejętności to nieskończone źródło możliwości dla ruchu.

 

Paweł Malicki jest tancerzem Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. Swoją taneczną drogę rozpoczynał w Studiu Tańca Współczesnego „Plus”, działającym przy Konińskim Domu Kultury. Będąc tancerzem Teatru Tańca Atelier  doskonalił swój warsztat pod okiem Witolda Jurewicza. Obecnie prowadzi warsztaty w wielu miastach w Polsce, jest pedagogiem Otwartych Zajęć Tańca Współczesnego oraz Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego w Poznaniu.  Laureat nagrody The best duo performance (za choreografię 46). W 2009 roku otrzymał wyróżnienie dla najpopularniejszego artysty scen poznańskich w plebiscycie publiczności „Biały Bez”.

Sobota: godz. 12:00 – 16:00

Niedziela: godz. 11:00 – 15:00

Koszt: 80 zł/całość lub 50 zł/całość z kartą MultiSport

Informacje i zapisy:

ttzawirowania@gmail.com

Tel. 780 555 280

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close