Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Weekendowy warsztat z Iwoną Olszowską – contact improvisation z elementami BMC®

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Weekendowy warsztat z Iwoną Olszowską – contact improvisation z elementami BMC®

Wersja do druku

Udostępnij

Formuła warsztatów weekendowych w ramach Akademii Tańca Zawirowania to cykl skierowany do wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem swoich doświadczeń i umiejętności z dziedziny tańca i rozwoju osobistego. Każdy kolejny weekend będzie prowadzony przez inną osobę, która proponuje swój autorski warsztat, decydując jaki ma być jego charakter i temat przewodni.
Poziom open.

Contact Improvisation z elementami BMC®


Warsztat łączący CI z Body Mind Centering®, który kładzie nacisk na odkrywanie relacji między najmniejszymi i największymi ruchami ciała. Skupimy się na pracy z wykorzystaniem wzorców rozwojowych, połączeniu z centrum , mobilnym kręgosłupie i świadomym wykorzystywaniu kinesfery. Ważnym aspektem w BMC jest harmonizowanie ruchu wewnątrzkomórkowego z ruchem całego ciała w przestrzeni. Będziemy odkrywać różne jakości i elementy, które składają się na ruch, oraz poznawać jak to wszystko działa w Contact Improvisation.

Iwona Olszowska
Tancerka, choreograf, nauczyciel tańca współczesnego, świadomości ciała, kontakt improwizacji oraz improwizacji jako performance. Kierownik artystyczny Eksperymentalnego Studia Tańca EST w Krakowie. Prowadzi zajęcia w Hurtowni Ruchu, krakowskiej PWST oraz w Bytomiu, na Uniwersytecie Rzeszowskim, na kursach instruktorskich i warsztatach tańca w Polsce i za granicą (m.in. Ukraina, Anglia, Rosja). Doświadczenia taneczne zdobywała w centrach tańca w Nowym Jorku oraz jako wolny słuchacz na Uniwersytetach George Mason w Waszyngtonie, Alabamie i Calgary, na warsztatach organizowanych przez Śląski Teatr Tańca, Centrum Animacji Kultury oraz festiwale tańca w Polsce. Obecnie tworzy autorskie choreografie solowe oraz dla zespołów – min. dla Polskiego Teatru Tańca oraz teatralne – min. dla Teatru Rozmaitości, Teatru Starego, Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jako tancerka brała udział w projektach międzynarodowych. W kraju tańczy głównie repertuar solowy. Tańczyła w USA, Kanadzie, Finlandii, Rosji, Anglii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Portugali, Czechach, Mołdawii i na Ukrainie. Otrzymała nagrody za choreografie oraz za konsekwentną kontynuację własnej drogi twórczej, osobowość sceniczną oraz stypendium Fundacji Batorego /ArtsLink w Nowym Jorku.

Koszt: 80 zł/całość
lub wejście z kartą MultiSport – płatne dodatkowo 50 zł

Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy drogą mailową.
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
ttzawirowania@gmail.com
0-780-555-280

nr konta:
Fundacja Scena Współczesna,
02 – 415 Warszawa, ul Kraszewskiego 25
Multibank: 60 1140 2017 0000 4502 1263 7650

z tytułem wpłaty: Imię, nazwisko, warsztat z Iwoną Olszowską

Miejsce warsztatu:

Akademia Tańca Zawirowania

ul. Wspólna 61 (domofon 101)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

WARSZAWA: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61 (domofon 101). Sb. w godz. 14.00 – 18.00, ndz. w godz. 11.00 – 15.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close