Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Wrześniowe warsztaty dla początkujących – prowadzenie: Agnieszka Doberska

Zdjęcie: Warszawa/Akademia Tańca Zawirowania: Wrześniowe warsztaty dla początkujących – prowadzenie: Agnieszka Doberska

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Tańca ZAWIROWANIA zaprasza na wrześniowe zajęcia dla osób początkujących: floorwork oraz constant flow. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Doberska.

Środy – godz. 18:30-20:00 – constant flow

Constant flow (konstant floł) w wolnym tłumaczeniu oznacza ciągły przepływ, a w kontekście tych zajęć oznacza ciągły przepływ energii, która się „wytwarza” podczas ruchu. Istotą zajęć będzie poszukiwanie ciągłości przepływu energii, a nie samo jej wytwarzanie podczas tanecznej improwizacji. Uczestnicy zajęć będą odkrywać różne jakości ruchu oraz sposoby, w jaki wpływają one na ciało. Wszystko po to by poprzez ruch i jego różnorodne w tańcu przejawy dać ciału przyjemne poczucie lekkości i swego rodzaju poczucie „wyzwolenia” dla spiętych i sztywnych stawów, mięśni i kości, a dla duszy miejsce na radość i uśmiech.

Piątki – godz. 18:30-20:00 – floorwork

Taniec współczesny charakteryzuje się dużą ilością choreografii realizowanej na parkiecie. Zajęcia floorwork skupiają się na technice wykonania elementów na podłodze. Rozpoczynają się od rozgrzewki rozbudzającej konkretny aspekt świadomości ciała. Głównym elementem zajęć jest choreografia wykonywana na podłodze.

Informacje i zapisy: ttzawirowania@gmail.com

Tel. 780 555 280

Koszt udziału w zajęciach:

Cykl 4 zajęć – 100 zł

Cykl 8 zajęć – 160 zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Środy – godz. 18:30-20:00 – constant flow. Piątki – godz. 18:30-20:00 – floorwork

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close