Warszawa/Anarchiści Tańca: „teraz już LUBIĘ PONIEDZIAŁKI” – taneczne zajęcia z Rafałem Urbackim i Magdaleną Przybysz

Zdjęcie: Warszawa/Anarchiści Tańca: „teraz już LUBIĘ PONIEDZIAŁKI” – taneczne zajęcia z Rafałem Urbackim i Magdaleną Przybysz

Wersja do druku

Udostępnij

Od poniedziałku 22 października Anarchiści tańca zapraszająteraz już LUBIĘ PONIEDZIAŁKI– taneczne zajęcia z Rafałem Urbackim i Magdaleną Przybysz, dla każdego (grupa pierwsza) oraz dla tancerzy i artystów (grupa druga).

Grupa pierwsza, poniedziałek, godz.18.00-19.30:THE GARFIELDS

Zajęcia dla wszystkich miłośników tańca i ruchu. Grupa dla ludzi z doświadczeniem tanecznym lub bez, osób w każdym wieku, otwarta dla osoby z alternatywną motoryką ruchową.

Grupa druga, poniedziałek, godz.19.45- 21.15: ANARCHIA RUCHU

Jedyne w Warszawie stałe zajęcia taneczne podejmujące tematykę improwizacji strukturalnej i dramaturgii ruchu dla średnio- i zaawansowanych praktyków sceny – tancerzy, improwizatorów, aktorów, śpiewaków, reżyserów i choreografów.

W tańcu zrobiono już wszystko, ale czy Ty zatańczyłeś już absolutnie wszystko, co chciałeś/chciałaś?..

Zajęcia prowadzą:

Rafał Urbacki (choreograf, performer, reżyser),

Magdalena Przybysz ( choreografka, performerka/tancerka, psycholożka, Trenerka NLP)

Koszt 1 zajęć: 30 PLN, w karnecie miesięcznym proMOCja (4 zajęcia) : 100 PLN

Zapisz się juz teraz tel.: 509873909, mail: magprzybysz@gmail.com

Opis zajęć i bio prowadzących:


THE GARFIELDS: zajęcia dla wszystkich miłośników tańca i ruchu. Grupa dla ludzi w każdym wieku, z doświadczeniem tanecznym lub bez, otwarta na osoby z alternatywną motoryką ruchową.

Nasze życie to ruch, nieustannie wykorzystujemy go, żeby komunikować się, przemieszczać, dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i o ludziach z naszego otoczenia. Na naszych cotygodniowych warsztatach dowiesz się jak zwiększyć inteligencję, atrakcyjność i intuicyjność swojego ciała. Rozwiniesz unikatowe abecadło ruchowe, które będzie kształcone z jednej strony poprzez pracę z grupą w atmosferze pozbawionej wartościowania, z drugiej poprzez indywidualne podejście do naturalnych predyspozycji twojego ciała.

Szybko zauważysz efekty powiększonej świadomości swojego ruchu. Wyselekcjonowana wiedza z zakresu różnorodnych technik pracy z ciałem jak contact – improvisation, metoda Feldenkreisa, BMC®, i improwizacji umożliwi ci pozbycie się blokad w ciele, wskaże nowe możliwości dla ekspresji, ukierunkowywania energii, relaksu. Systematyczny trening zwiększy twoją kondycję, sprawność i wyobraźnię.Podzielimy się naszym długoletnim doświadczeniem tanecznym, abyś mógł/mogła odkryć indywidualny język ruchu w każdej sytuacji. Dołącz do nas, aby odkryć potencjał swojego ciała.

ANARCHIA RUCHU

Jedyne w Warszawie stałe zajęcia taneczne podejmujące tematykę improwizacji strukturalnej i dramaturgii ruchu dla średnio- i zaawansowanych praktyków sceny – tancerzy, improwizatorów, aktorów, śpiewaków, reżyserów i choreografów

W tańcu zrobiono już wszystko, ale czy Ty zatańczyłeś już absolutnie wszystko, co chciałeś?

Ruch jest względny, zawsze powstaje względem swojego otoczenia. Taniec to anarchia (stgr. ἀναρχία – „bez władcy”) w której wolno nam zburzyć i zbudować cokolwiek na co mamy ochotę, dostrzegając jego konteksty i skutki.

Na naszych cotygodniowych zajęciach otrzymasz konkretną wiedzę dotyczącą ekonomii ruchu, obecności scenicznej, konstruowania klarownego komunikatu przez ciało i różnego rodzaju formy performansu. Dzięki wyselekcjonowanej wiedzy z zakresu technik świadomościowych – BMC®, metody Feldenkreisa, contact-improvisation, nauk z zakresu historii i teorii tańca oraz przede wszystkim naszego długoletniego doświadczenia w pracy choreografa i reżysera ruchu stworzysz indywidualny podręcznik wzbogacający twoje umiejętności jako praktyka sceny.

Zajęcia mają charakter coachingu rozwijającego indywidualne możliwości i wyobraźnię, wsparte treningiem wykorzystującym wypracowane przez nas techniki pracy z ciałem. To zajęcia skoncentrowane na poszukiwaniach nowych inspiracji ruchowych i rewizji różnego typu estetyk performansu tanecznego w celu zrozumienia ich i używania we własnej ścieżce twórczej.

BIO PROWADZĄCYCH:

Magdalena Przybysz – choreografka,performerka, trenerka NLP. Absolwentka psychologii stosowanej na UJ. Trenerka Neurolingwistycznego Programowania. Pierwsze doświadczenie taneczne zdobywała w projektach Eksperymentalnego Studia Tańca Iwony Olszowskiej. Obecnie związana ze Stowarzyszeniem Humanistycznych Inicjatyw Twórczych SZTRUKS w Krakowie. Stypendystka Solo Projekt 2009 programu Stary Browar Nowy Taniec w Poznaniu oraz ministerialnego programu „Scena dla tańca 2012”. Realizuje autorskie projekty oparte na poszukiwaniach w obszarze sztuki dźwięku, ruchu i obrazu podejmując współpracę z twórcami innych dziedzin (m.in.:z Zorką Wollny, Pierre’em Deloche Company, Elektromoon Vision, Harakiri Farmers, Tomkiem Chołoniewskim, kolektywem Strange Lóóp). W czasopiśmie „Zadra” tworzy cykl „kreacji- rozmów” z nieżyjącymi choreografkami, wybitnymi kobiecymi osobowościami tańca (np.: Isadora Duncan, Pina Bausch, Mata Hari).Prowadzi zajęcia z improwizacji ruchowej w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym, z neurodramaturgii i budowania score’ów w Studium Kompozycji w Hurtownii Ruchu w Krakowie oraz podczas wielu warsztatów w Polsce i zagranicą.

www.magdalenaprzybysz.com

Rafał Urbacki – choreograf, reżyser, performer, ur. w 1984 r. na Górnym Śląsku. Studiował reżyserię dramatu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Edukację ruchową rozpoczął w 2006 r. jako tancerz na wózku w Teatrze Tańca 'Kierunek’ w Bytomiu (udział w projektach m.in. G. Mason, V. Fox). Uczeń Iwony Olszowskiej. Rezydent w programie SOLO PROJEKT 2010 w Starym Browarze w Poznaniu – lecture performance Mt 9,7, w którym krytycznie podejmuje on temat miłosierdzia w kulturze polskiej wywołał żywą dyskusję w mediach (prezentowany podczas m.in. 20 TanzTage w Berlinie i Europejskim Kongresie Kultury we Wrocławiu). Choreograf w spektaklach duetu Strzępka/Demirski –Tęczowa Trybuna 2012, musicalu Położnice Szpitala Św. Zofii, W imię Jakuba S. oraz Dwunastu gniewnych ludzi w reż. R. Rychcika. Reżyser projektów:W Przechlapanem z osobami o alternatywnej motoryce (Instytut Teatralny w Warszawie, 2012), kto podskoczy jest pedałem, hej (Festiwal POMADA3 w Warszawie, 2012) oraz kilku innych nie mniej ważnych dla rozwoju osobistego i doświadczenia.

Od trzech lat porusza się bez pomocy wózka dzięki opracowaniu autorskiej metody ruchu opartej o taniec współczesny i techniki świadomościowe. Obecnie przygotowuje projekt o wartości jednostki w mediatyzowanej demokracji Polski w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu.

Udział w zajęciach, warsztatach i coachingach m.in.: Krystian Lupa, Krzysztof Globisz, Jan Peszek, Olga Szwajgier, Jan Fabre, Nigel Charnock, Keith Hennessy, Chris Harring, Ria Higler, Simone Aughterlony, Ray Chung.

powiązane

Ludzie

Rafał Urbacki

Rafał Urbacki

Od poniedziałku 22 października Anarchiści tańca zapraszają teraz już LUBIĘ PONIEDZIAŁKI– taneczne zajęcia z Rafałem Urbackim i Magdaleną Przybysz, dla każdego (grupa pierwsza) oraz dla tancerzy i artystów (grupa druga).   Grupa pierwsza, poniedziałek, godz.18.00-19.30: THE GARFIELDS Zajęcia dla wszystkich miłośników tańca i ruchu. Grupa dla ludzi z doświadczeniem tanecznym lub bez, osób w każdym wieku, otwarta dla osoby z alternatywną motoryką ruchową.   Grupa druga, poniedziałek, godz.19.45- 21.15: ANARCHIA RUCHU Jedyne w Warszawie stałe zajęcia taneczne podejmujące tematykę improwizacji strukturalnej i dramaturgii ruchu dla średnio- i zaawansowanych praktyków sceny – tancerzy, improwizatorów, aktorów, śpiewaków, reżyserów i choreografów.     W tańcu zrobiono już wszystko, ale czy Ty zatańczyłeś już absolutnie wszystko, co chciałeś/chciałaś?..   Zajęcia prowadzą:   Rafał Urbacki (choreograf, performer, reżyser), Magdalena Przybysz ( choreografka, performerka/tancerka, psycholożka, Trenerka NLP)     Koszt 1 zajęć: 30 PLN, w karnecie miesięcznym proMOCja (4 zajęcia) : 100 PLN   Zapisz się juz teraz tel.: 509873909, mail: magprzybysz@gmail.com   Opis zajęć i bio prowadzących:   THE GARFIELDS: zajęcia dla wszystkich miłośników tańca i ruchu. Grupa dla ludzi w każdym wieku, z doświadczeniem tanecznym lub bez,  otwarta na osoby     z alternatywną motoryką ruchową.   Nasze życie to ruch, nieustannie wykorzystujemy go, żeby komunikować się, przemieszczać, dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i o ludziach z naszego otoczenia. Na naszych cotygodniowych warsztatach dowiesz się jak  zwiększyć inteligencję, atrakcyjność i intuicyjność swojego ciała. Rozwiniesz unikatowe abecadło ruchowe, które będzie kształcone z jednej strony poprzez pracę z grupą w atmosferze pozbawionej wartościowania, z drugiej poprzez indywidualne podejście do naturalnych predyspozycji twojego ciała.   Szybko zauważysz efekty powiększonej świadomości swojego ruchu. Wyselekcjonowana wiedza z zakresu różnorodnych technik pracy z ciałem jak contact – improvisation, metoda Feldenkreisa, BMC®, i improwizacji umożliwi ci pozbycie się blokad w ciele, wskaże nowe możliwości dla ekspresji, ukierunkowywania energii, relaksu. Systematyczny trening zwiększy twoją kondycję, sprawność i wyobraźnię.Podzielimy się naszym długoletnim doświadczeniem tanecznym, abyś mógł/mogła odkryć indywidualny język ruchu w każdej sytuacji. Dołącz do nas, aby odkryć potencjał swojego ciała.   ANARCHIA RUCHU Jedyne w Warszawie stałe zajęcia taneczne podejmujące tematykę improwizacji strukturalnej i dramaturgii ruchu dla średnio- i zaawansowanych praktyków sceny – tancerzy, improwizatorów, aktorów, śpiewaków, reżyserów i choreografów   W tańcu zrobiono już wszystko, ale czy Ty zatańczyłeś już absolutnie wszystko, co chciałeś?   Ruch jest względny, zawsze powstaje względem swojego otoczenia. Taniec to anarchia (stgr. ἀναρχία – „bez władcy”) w której wolno nam zburzyć i zbudować cokolwiek na co mamy ochotę, dostrzegając jego konteksty i skutki.   Na naszych cotygodniowych zajęciach otrzymasz konkretną wiedzę dotyczącą ekonomii ruchu, obecności scenicznej, konstruowania klarownego komunikatu przez ciało i różnego rodzaju formy performansu. Dzięki wyselekcjonowanej wiedzy z zakresu technik świadomościowych – BMC®, metody Feldenkreisa, contact-improvisation, nauk z zakresu historii i teorii tańca oraz przede wszystkim naszego długoletniego doświadczenia w pracy choreografa i reżysera ruchu stworzysz indywidualny podręcznik wzbogacający twoje umiejętności jako praktyka sceny.   Zajęcia mają charakter coachingu rozwijającego indywidualne możliwości i wyobraźnię, wsparte treningiem wykorzystującym wypracowane przez nas techniki pracy z ciałem. To zajęcia skoncentrowane na poszukiwaniach nowych inspiracji ruchowych i rewizji różnego typu estetyk performansu tanecznego w celu zrozumienia ich i używania we własnej ścieżce twórczej.    BIO PROWADZĄCYCH:   Magdalena Przybysz – choreografka,performerka, trenerka NLP. Absolwentka psychologii stosowanej na UJ. Trenerka Neurolingwistycznego Programowania. Pierwsze doświadczenie taneczne zdobywała w projektach Eksperymentalnego Studia Tańca Iwony Olszowskiej. Obecnie związana ze Stowarzyszeniem Humanistycznych Inicjatyw Twórczych SZTRUKS w Krakowie. Stypendystka Solo Projekt 2009 programu Stary Browar Nowy Taniec w Poznaniu oraz ministerialnego programu „Scena dla tańca 2012”.  Realizuje autorskie projekty oparte na poszukiwaniach w obszarze sztuki dźwięku, ruchu i obrazu podejmując współpracę z twórcami innych dziedzin (m.in.:z Zorką Wollny, Pierre’em Deloche Company, Elektromoon Vision, Harakiri Farmers, Tomkiem Chołoniewskim, kolektywem Strange Lóóp). W czasopiśmie „Zadra” tworzy cykl „kreacji- rozmów” z nieżyjącymi choreografkami, wybitnymi kobiecymi osobowościami tańca (np.: Isadora Duncan, Pina Bausch, Mata Hari).Prowadzi zajęcia z improwizacji ruchowej w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym, z neurodramaturgii i budowania score’ów w Studium Kompozycji w Hurtownii Ruchu w Krakowie  oraz podczas wielu warsztatów w Polsce i zagranicą.   www.magdalenaprzybysz.com     Rafał Urbacki – choreograf, reżyser, performer, ur. w 1984 r. na Górnym Śląsku. Studiował reżyserię dramatu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Edukację ruchową rozpoczął w 2006 r. jako tancerz na wózku w Teatrze Tańca 'Kierunek’ w Bytomiu (udział w projektach m.in. G. Mason, V. Fox). Uczeń Iwony Olszowskiej. Rezydent w programie SOLO PROJEKT 2010 w Starym Browarze w Poznaniu – lecture performance Mt 9,7, w którym krytycznie podejmuje on temat miłosierdzia w kulturze polskiej wywołał żywą dyskusję w mediach (prezentowany podczas m.in. 20 TanzTage w Berlinie i Europejskim Kongresie Kultury we Wrocławiu). Choreograf w spektaklach duetu Strzępka/Demirski – Tęczowa Trybuna 2012, musicalu Położnice Szpitala Św. Zofii, W imię Jakuba S. oraz Dwunastu gniewnych ludzi w reż. R. Rychcika. Reżyser projektów: W Przechlapanem z osobami o alternatywnej motoryce (Instytut Teatralny w Warszawie, 2012), kto podskoczy jest pedałem, hej (Festiwal POMADA3 w Warszawie, 2012) oraz kilku innych nie mniej ważnych dla rozwoju osobistego i doświadczenia.   Od trzech lat porusza się bez pomocy wózka dzięki opracowaniu autorskiej metody ruchu opartej o taniec współczesny i techniki świadomościowe. Obecnie przygotowuje projekt o wartości jednostki w mediatyzowanej demokracji Polski w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu.   Udział w zajęciach, warsztatach i coachingach m.in.: Krystian Lupa, Krzysztof Globisz, Jan Peszek, Olga Szwajgier, Jan Fabre, Nigel Charnock, Keith Hennessy, Chris Harring, Ria Higler, Simone Aughterlony, Ray Chung.        

Magdalena Przybysz

Magdalena Przybysz

  • choreografka

Od poniedziałku 22 października Anarchiści tańca zapraszają teraz już LUBIĘ PONIEDZIAŁKI– taneczne zajęcia z Rafałem Urbackim i Magdaleną Przybysz, dla każdego (grupa pierwsza) oraz dla tancerzy i artystów (grupa druga).   Grupa pierwsza, poniedziałek, godz.18.00-19.30: THE GARFIELDS Zajęcia dla wszystkich miłośników tańca i ruchu. Grupa dla ludzi z doświadczeniem tanecznym lub bez, osób w każdym wieku, otwarta dla osoby z alternatywną motoryką ruchową.   Grupa druga, poniedziałek, godz.19.45- 21.15: ANARCHIA RUCHU Jedyne w Warszawie stałe zajęcia taneczne podejmujące tematykę improwizacji strukturalnej i dramaturgii ruchu dla średnio- i zaawansowanych praktyków sceny – tancerzy, improwizatorów, aktorów, śpiewaków, reżyserów i choreografów.     W tańcu zrobiono już wszystko, ale czy Ty zatańczyłeś już absolutnie wszystko, co chciałeś/chciałaś?..   Zajęcia prowadzą:   Rafał Urbacki (choreograf, performer, reżyser), Magdalena Przybysz ( choreografka, performerka/tancerka, psycholożka, Trenerka NLP)     Koszt 1 zajęć: 30 PLN, w karnecie miesięcznym proMOCja (4 zajęcia) : 100 PLN   Zapisz się juz teraz tel.: 509873909, mail: magprzybysz@gmail.com   Opis zajęć i bio prowadzących:   THE GARFIELDS: zajęcia dla wszystkich miłośników tańca i ruchu. Grupa dla ludzi w każdym wieku, z doświadczeniem tanecznym lub bez,  otwarta na osoby     z alternatywną motoryką ruchową.   Nasze życie to ruch, nieustannie wykorzystujemy go, żeby komunikować się, przemieszczać, dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i o ludziach z naszego otoczenia. Na naszych cotygodniowych warsztatach dowiesz się jak  zwiększyć inteligencję, atrakcyjność i intuicyjność swojego ciała. Rozwiniesz unikatowe abecadło ruchowe, które będzie kształcone z jednej strony poprzez pracę z grupą w atmosferze pozbawionej wartościowania, z drugiej poprzez indywidualne podejście do naturalnych predyspozycji twojego ciała.   Szybko zauważysz efekty powiększonej świadomości swojego ruchu. Wyselekcjonowana wiedza z zakresu różnorodnych technik pracy z ciałem jak contact – improvisation, metoda Feldenkreisa, BMC®, i improwizacji umożliwi ci pozbycie się blokad w ciele, wskaże nowe możliwości dla ekspresji, ukierunkowywania energii, relaksu. Systematyczny trening zwiększy twoją kondycję, sprawność i wyobraźnię.Podzielimy się naszym długoletnim doświadczeniem tanecznym, abyś mógł/mogła odkryć indywidualny język ruchu w każdej sytuacji. Dołącz do nas, aby odkryć potencjał swojego ciała.   ANARCHIA RUCHU Jedyne w Warszawie stałe zajęcia taneczne podejmujące tematykę improwizacji strukturalnej i dramaturgii ruchu dla średnio- i zaawansowanych praktyków sceny – tancerzy, improwizatorów, aktorów, śpiewaków, reżyserów i choreografów   W tańcu zrobiono już wszystko, ale czy Ty zatańczyłeś już absolutnie wszystko, co chciałeś?   Ruch jest względny, zawsze powstaje względem swojego otoczenia. Taniec to anarchia (stgr. ἀναρχία – „bez władcy”) w której wolno nam zburzyć i zbudować cokolwiek na co mamy ochotę, dostrzegając jego konteksty i skutki.   Na naszych cotygodniowych zajęciach otrzymasz konkretną wiedzę dotyczącą ekonomii ruchu, obecności scenicznej, konstruowania klarownego komunikatu przez ciało i różnego rodzaju formy performansu. Dzięki wyselekcjonowanej wiedzy z zakresu technik świadomościowych – BMC®, metody Feldenkreisa, contact-improvisation, nauk z zakresu historii i teorii tańca oraz przede wszystkim naszego długoletniego doświadczenia w pracy choreografa i reżysera ruchu stworzysz indywidualny podręcznik wzbogacający twoje umiejętności jako praktyka sceny.   Zajęcia mają charakter coachingu rozwijającego indywidualne możliwości i wyobraźnię, wsparte treningiem wykorzystującym wypracowane przez nas techniki pracy z ciałem. To zajęcia skoncentrowane na poszukiwaniach nowych inspiracji ruchowych i rewizji różnego typu estetyk performansu tanecznego w celu zrozumienia ich i używania we własnej ścieżce twórczej.    BIO PROWADZĄCYCH:   Magdalena Przybysz – choreografka,performerka, trenerka NLP. Absolwentka psychologii stosowanej na UJ. Trenerka Neurolingwistycznego Programowania. Pierwsze doświadczenie taneczne zdobywała w projektach Eksperymentalnego Studia Tańca Iwony Olszowskiej. Obecnie związana ze Stowarzyszeniem Humanistycznych Inicjatyw Twórczych SZTRUKS w Krakowie. Stypendystka Solo Projekt 2009 programu Stary Browar Nowy Taniec w Poznaniu oraz ministerialnego programu „Scena dla tańca 2012”.  Realizuje autorskie projekty oparte na poszukiwaniach w obszarze sztuki dźwięku, ruchu i obrazu podejmując współpracę z twórcami innych dziedzin (m.in.:z Zorką Wollny, Pierre’em Deloche Company, Elektromoon Vision, Harakiri Farmers, Tomkiem Chołoniewskim, kolektywem Strange Lóóp). W czasopiśmie „Zadra” tworzy cykl „kreacji- rozmów” z nieżyjącymi choreografkami, wybitnymi kobiecymi osobowościami tańca (np.: Isadora Duncan, Pina Bausch, Mata Hari).Prowadzi zajęcia z improwizacji ruchowej w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym, z neurodramaturgii i budowania score’ów w Studium Kompozycji w Hurtownii Ruchu w Krakowie  oraz podczas wielu warsztatów w Polsce i zagranicą.   www.magdalenaprzybysz.com     Rafał Urbacki – choreograf, reżyser, performer, ur. w 1984 r. na Górnym Śląsku. Studiował reżyserię dramatu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Edukację ruchową rozpoczął w 2006 r. jako tancerz na wózku w Teatrze Tańca 'Kierunek’ w Bytomiu (udział w projektach m.in. G. Mason, V. Fox). Uczeń Iwony Olszowskiej. Rezydent w programie SOLO PROJEKT 2010 w Starym Browarze w Poznaniu – lecture performance Mt 9,7, w którym krytycznie podejmuje on temat miłosierdzia w kulturze polskiej wywołał żywą dyskusję w mediach (prezentowany podczas m.in. 20 TanzTage w Berlinie i Europejskim Kongresie Kultury we Wrocławiu). Choreograf w spektaklach duetu Strzępka/Demirski – Tęczowa Trybuna 2012, musicalu Położnice Szpitala Św. Zofii, W imię Jakuba S. oraz Dwunastu gniewnych ludzi w reż. R. Rychcika. Reżyser projektów: W Przechlapanem z osobami o alternatywnej motoryce (Instytut Teatralny w Warszawie, 2012), kto podskoczy jest pedałem, hej (Festiwal POMADA3 w Warszawie, 2012) oraz kilku innych nie mniej ważnych dla rozwoju osobistego i doświadczenia.   Od trzech lat porusza się bez pomocy wózka dzięki opracowaniu autorskiej metody ruchu opartej o taniec współczesny i techniki świadomościowe. Obecnie przygotowuje projekt o wartości jednostki w mediatyzowanej demokracji Polski w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu.   Udział w zajęciach, warsztatach i coachingach m.in.: Krystian Lupa, Krzysztof Globisz, Jan Peszek, Olga Szwajgier, Jan Fabre, Nigel Charnock, Keith Hennessy, Chris Harring, Ria Higler, Simone Aughterlony, Ray Chung.        

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close