Warszawa/Centrum Medycyny Tańca: Anna Achimowicz „Stopa w tańcu – urazy i prewencja” – warsztat

Zdjęcie: Warszawa/Centrum Medycyny Tańca: Anna Achimowicz „Stopa w tańcu – urazy i prewencja” – warsztat

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Medycyny Tańca w Warszawie zaprasza na warsztat Anny Mariki Achimowicz Stopa w tańcu – urazy i prewencja. Warsztat skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematem (tancerzy, pedagogów, fizjoterapeutow, terapeutów manualnych). Zapisy: od 8 stycznia do 20 lutego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Cena: 390 PLN, studenci uczelni tanecznych, wychowania fizycznego i uczelni medycznych: 370 PLN.

Informacje i zapisy: Centrum Medycyny Tańca Polska, e-mail: polskietrmt@gmail.com oraz tel.: 501797 491.

Opis warsztatu:

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i użyciu stawu skokowego i stopy w wielu technikach tańca, teoretyczno-praktyczny warsztat porusza problematykę urazów i tego, w jaki sposób można się ich ustrzec podczas treningu. Na podstawie najnowszych doniesień evidence-based z literatury światowej w zakresie medycyny tańca, Centrum Medycyny Tańca w Warszawie organizuje pierwszą w Polsce edycję cyklicznych szkoleń na temat zdrowia w tańcu.

 

Anna Marika Achimowicz: niezależna tancerka, choreografka, nauczycielka tańca, instruktorka GYROKINESIS®. Zalożycielka CMT w Warszawie, członkini IADMS, fizjoterapeutka, trenerka GYROKINESIS®, terapeutka NCMT©, wykładowczyni WSEWS w Warszawie, szkoleniowiec w tematyce fizjoterapii w tańcu, urazów i prewencji zdrowia tancerzy rożnych technik tańca. Współpracuje z międzynarodowymi ośrodkami: Rennbann Klinik w Basel, Praxis Roemerstrasse w Linz czy Karolinska Institutet w Sztokholmie. Metodą GYROKINESIS® zajmuje się od 2006 roku, pracując z Mastertrenerami Johannesem Randolfem, Elena Spaziani i samym twórcą metody Juliu Horvathem. Jest tancerką i choreografką Theatre Companie Achimowicz oraz pedagogiem tańca współczesnego.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:00

Warszawa: Akademia Tańca Étoile, ul. Świętojerska 5/7. Warsztat w godzinach: 15.00-19.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close