Spektakle

Warszawa/Centrum w Ruchu: Iza Szostak „Ciążenie” – work in progress

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Iza Szostak „Ciążenie” – work in progress

W najbliższy piątek o godz. 19:00  Centrum w Ruchu w Warszawie zaprasza na pokaz pracy w procesie spektaklu Izy Szostak pt. <em>CIĄŻENIE</em>. PROJEKT CIĄŻENIE dotyczy tematu szeroko pojętej cielesności, zarówno w aspekcie fizycznym (starość, kalectwo, ułomność, niedoskonałość ciała, wycieńczenie, rozpad), jak psychicznym (sposoby radzenia sobie z ciałem, jako elementem integralnym człowieka, ale przez swą zmienność i poddanie ciągłym procesom przemiany – również obcym). Jest próbą ukazania mechanizmów, z którymi mamy do czynienia na co dzień w naszych osobistych zmaganiach z ciałem. Artystki: Iza Szostak, Katarzyna Nocuń Po pokazie zapraszamy na rozmowę z artystkami.

Wersja do druku

Udostępnij

W najbliższy piątek o godz. 19:00  Centrum w Ruchu w Warszawie zaprasza na pokaz pracy w procesie spektaklu Izy Szostak pt. CIĄŻENIE.

PROJEKT CIĄŻENIE dotyczy tematu szeroko pojętej cielesności, zarówno w aspekcie fizycznym (starość, kalectwo, ułomność, niedoskonałość ciała, wycieńczenie, rozpad), jak psychicznym (sposoby radzenia sobie z ciałem, jako elementem integralnym człowieka, ale przez swą zmienność i poddanie ciągłym procesom przemiany – również obcym). Jest próbą ukazania mechanizmów, z którymi mamy do czynienia na co dzień w naszych osobistych zmaganiach z ciałem.

Artystki: Iza Szostak, Katarzyna Nocuń

Po pokazie zapraszamy na rozmowę z artystkami.

powiązane

Ludzie

Iza Szostak

Iza Szostak

W najbliższy piątek o godz. 19:00  Centrum w Ruchu w Warszawie zaprasza na pokaz pracy w procesie spektaklu Izy Szostak pt. CIĄŻENIE. PROJEKT CIĄŻENIE dotyczy tematu szeroko pojętej cielesności, zarówno w aspekcie fizycznym (starość, kalectwo, ułomność, niedoskonałość ciała, wycieńczenie, rozpad), jak psychicznym (sposoby radzenia sobie z ciałem, jako elementem integralnym człowieka, ale przez swą zmienność i poddanie ciągłym procesom przemiany – również obcym). Jest próbą ukazania mechanizmów, z którymi mamy do czynienia na co dzień w naszych osobistych zmaganiach z ciałem. Artystki: Iza Szostak, Katarzyna Nocuń Po pokazie zapraszamy na rozmowę z artystkami.

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close