Warszawa/Centrum w Ruchu: Izabela Chlewińska – warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Izabela Chlewińska – warsztaty dla dzieci

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na warsztaty taneczne dla dzieci, które poprowadzi Izabela Chlewińska. Dzieci doskonale rozumieją i rozwijają się poprzez język tańca. Ruch i taniec jest jedną z najbardziej naturalnych form ekspresji u dziecka. Na zajęciach prowadząca będzie koncentrować się zarówno na rozwoju fizycznym, nauce technik tańca jaki i rozwoju wyobraźni oraz kreatywności poprzez ruch.

Wstęp wolny!

Zapisy: izabela-chlewinska@wp.pl

Pierwsza część zajęć będzie skupiać się na poznaniu i nauce tańca oraz podstawowych zasad rozciągania. Wpłynie to na poprawę koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności, pracę nad motoryką ciała, prawidłową postawą oraz elastycznością, tak ważną w przyszłym rozwoju dziecka. Dzieci będą nie tylko uczyć się poszczególnych kroków tanecznych ale aktywnie uczestniczyć w zajęciach poprzez wspólne budowanie choreografii wraz z pedagogiem. W drugiej części zajęć pedagodzy wykorzystując ćwiczenia i gry ruchowe, zadania improwizacyjne będą rozwijać wyobraźnię i kreatywność dziecka a także jego indywidualny sposób patrzenia na świat poprzez ruch. Pokażą, że taniec jest nie tylko zbiorem ułożonych kroków, ale także niesamowitą formą zabawy, wyrazu i ekspresji. Zajęcia będą także kładły duży nacisk na wspólną pracę między uczestnikami, naukę rozumienia i akceptacji innych, wspólne tworzenie i pracę kreatywną, budowanie zaufania oraz relacji z innymi dziećmi. Podczas zajęć z dziećmi rodzice będą mogi spędzać czas w pokoju gościnnym Centrum w Ruchu.

Jak dojechać: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

Partnerzy: Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Zakochaj się w Wawrze (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1A, sala 118, II piętro

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close