Warszawa/Centrum w Ruchu: Korina Kordova „Ruch i wyobraźnia” – warsztaty taneczne dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Korina Kordova „Ruch i wyobraźnia” – warsztaty taneczne dla dzieci

Fot. Wojtek Rudzki

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na bezpłatne warsztaty taneczne dla dzieci, które poprowadzi Korina Kordova. To nieograniczona dziecięca wyobraźnia podsuwa wszystkie pomysły choreograficzne, a prowadząca warsztaty staje się przewodnikiem i organizatorem tego niezwykłego świata ruchu. Poprzez połączenie znanych dzieciom, ale i zupełnie niespotykanych gier ruchowych, ze spontanicznym działaniem ciała, warsztaty wyzwalają w najmłodszych radość wspólnego bycia razem, swobodę działań i dają im ogromną satysfakcję w kreowaniu ruchowego świata. Otwartość prowadzącej na pomysły dzieci, jej zdolność komunikowania się z nimi poprzez ruch, nie ogranicza dzieci, rozwija ich naturalny potencjał, ale jednocześnie uczy zdolności funkcjonowania i działania w przestrzeni, rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu. Podczas warsztatów zatańczą dzieci i ich wyobraźnia.

Dojazd: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego).

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:30

Warszawa: Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1a, sala 118, piętro II. 10.30-11.30: dzieci 4-6 lat, 11.45-12.45: dzieci 6-8 lat

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close