Warszawa/Centrum w Ruchu: Ramona Nagabczyńska – Warsztaty taneczne dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Ramona Nagabczyńska – Warsztaty taneczne dla dzieci

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci, które poprowadzi Ramona Nagabczyńska. Podczas zajęć z dziećmi rodzice będą mogi spędzać czas w pokoju gościnnym Centrum w Ruchu.

Termin: Godz. 11:00 – 11:30: grupa 4 – 6 lat, godz.11:45 – 12:15: grupa 7-10 lat.

Zapisy: r.nagabczynski@gmail.com.

Dzieci doskonale rozumieją i rozwijają się poprzez język tańca. Ruchu i taniec jest jedną z najbardziej naturalnych form ekspresji u dziecka, dlatego na naszych zajęciach będziemy koncentrować się zarówno na rozwoju fizycznym, nauce technik tańca jaki i rozwoju wyobraźni oraz kreatywności poprzez ruch.

Pierwsza część zajęć będzie skupiać się na poznaniu i nauce tańca oraz podstawowych zasad rozciągania. Wpłynie to na poprawę koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności, pracę nad motoryką ciała, prawidłową postawą oraz elastycznością, tak ważną w przyszłym rozwoju dziecka. Dzieci będą nie tylko uczyć się poszczególnych kroków tanecznych ale aktywnie uczestniczyć w zajęciach poprzez wspólne budowanie choreografii wraz z pedagogiem.

W drugiej części zajęć pedagodzy wykorzystując ćwiczenia i gry ruchowe, zadania improwizacyjne będą rozwijać wyobraźnię i kreatywność dziecka a także jego indywidualny sposób patrzenia na świat poprzez ruch. Pokażemy, że taniec jest nie tylko zbiorem ułożonych kroków ale także niesamowitą formą zabawy, wyrazu i ekspresji. Zajęcia będą także kładły duży nacisk na wspólną pracę między uczestnikami, naukę rozumienia i akceptacji innych, wspólne tworzenie i pracę kreatywną, budowanie zaufania oraz relacji z innymi dziećmi.

jak dojechać: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1A, sala 118, II piętro. Godz. 11.00-11.30 i 11.45-12.15

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close