Warszawa/Centrum w Ruchu: Renata Piotrowska-Auffret – warsztaty taneczno-ruchowe z elementami improwizacji

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Renata Piotrowska-Auffret – warsztaty taneczno-ruchowe z elementami improwizacji

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na bezpłatne warsztaty taneczno-ruchowe z elementami improwizacji, które poprowadzi Renata Piotrowska-Auffret. Zajęcia dostępne są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiedzy tanecznej. Zadania wykonywane podczas nich będą dobrane do specyfiki osób, które wezmą w nich udział.

Zapisy: info@renatapiotrowska.pl

W pierwszej kolejności prowadząca zaproponuje ćwiczenia utrzymujące ciało w dobrej kondycji, poprawiające sprawność i dodatnio wpływające na samopoczucie. Będą to ćwiczenia w głównej mierze oparte na kontroli ciała i oddechu, różniące się miedzy sobą intensywnością i zakresem wpływu na ciało. Druga część zajęć koncentrować się będzie na pracy z ruchem oraz wykonywaniu prostych zadań improwizowanych skupionych wokół poszukiwań choreografki Renaty Piotrowskiej w kontekście jej ostatniej pracy Sorcery. Odnoszą się one do tematu oddechu, unisono, widzialnego i niewidzialnego w ruchu oraz pracy w grupie.

Miejsce: Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1A, sala 118, II piętro
Jak dojechać:  Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)
Partnerzy: Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)     Zakochaj się w Wawrze (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Centrum w Ruchu (Wawerskie Centrum Kultury), ul. Żegańska 1A, sala 118, II piętro. Warsztat w godzinach 18.00-21.00.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close