Warsztaty

Warszawa/Centrum w Ruchu: Warsztaty taneczne. Prowadzenie: Karol Tymiński

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Warsztaty taneczne. Prowadzenie: Karol Tymiński

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na warsztaty taneczne, które poprowadzi Karol Tymiński. Zajęcia dostępne są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiedzy tanecznej. Zadania wykonywane podczas nich będą dobrane do specyfiki osób, które wezmą w nich udział. W pierwszej kolejności zaproponuję ćwiczenia utrzymujące ciało w dobrej kondycji, poprawiające sprawność i dodatnio wpływające na samopoczucie. Będą to ćwiczenia w głównej mierze oparte na kontroli ciała i oddechu, różniące się między sobą intensywnością i zakresem wpływu na ciało. Druga część zajęć koncentrować się będzie na pracy z ruchem oraz wykonywaniu prostych zadań fizycznych i ich układów, które pozwolą rozwinąć wyobraźnię, kreatywność w posługiwaniu się ciałem i koordynację ruchową.

Druga część zajęć koncentrować się będzie na pracy z ruchem oraz wykonywaniu prostych zadań fizycznych i ich układów, które pozwolą rozwinąć wyobraźnię, kreatywność w posługiwaniu się ciałem i koordynację ruchową.

Wstęp wolny.
Zapisy: karol.tyminski@gmail.com

Jak dojechać.  Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)
Partnerzy: Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Logo Centrum w Ruchu (miniaturka) Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka) Zakochaj się w Wawrze (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Karol Tymiński

Karol Tymiński

Centrum w Ruchu zaprasza na warsztaty taneczne, które poprowadzi Karol Tymiński. Zajęcia dostępne są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiedzy tanecznej. Zadania wykonywane podczas nich będą dobrane do specyfiki osób, które wezmą w nich udział. W pierwszej kolejności zaproponuję ćwiczenia utrzymujące ciało w dobrej kondycji, poprawiające sprawność i dodatnio wpływające na samopoczucie. Będą to ćwiczenia w głównej mierze oparte na kontroli ciała i oddechu, różniące się między sobą intensywnością i zakresem wpływu na ciało. Druga część zajęć koncentrować się będzie na pracy z ruchem oraz wykonywaniu prostych zadań fizycznych i ich układów, które pozwolą rozwinąć wyobraźnię, kreatywność w posługiwaniu się ciałem i koordynację ruchową. Druga część zajęć koncentrować się będzie na pracy z ruchem oraz wykonywaniu prostych zadań fizycznych i ich układów, które pozwolą rozwinąć wyobraźnię, kreatywność w posługiwaniu się ciałem i koordynację ruchową. Wstęp wolny. Zapisy: karol.tyminski@gmail.com Jak dojechać.  Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego) Partnerzy: Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close