Warsztaty

Warszawa/Centrum w Ruchu: Weronika Pelczyńska – warsztaty tańca współczesnego z elementami improwizacji

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu: Weronika Pelczyńska – warsztaty tańca współczesnego z elementami improwizacji

Centrum w Ruchu zaprasza na <strong>bezpłatne</strong> warsztaty z tańca współczesnego z elementami improwizacji. Zajęcia otwarte są dla wszystkich, którzy chcą aktywnie uczyć się zabawy tańcem. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad koordynacją, swobodą i izolacją ciała w tańcu. Obowiązują zapisy: <a href="mailto:info@centrumwruchu.pl" target="_blank" rel="noopener">info@centrumwruchu.pl</a> Miejsce: Centrum w Ruchu (Wawerska Strefa Kultury), ul. Żegańskiej 1A (II piętro, sala 118 Dojazd: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego) Termin: 22 i 23 listopada 2014 godzina 10-12 (sobota, niedziela) <img title="Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/fd961ab43faec8bdbb434df62b186313.jpeg" alt="Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)" width="134" height="88" /><img title="Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)" src="/wp-content/uploads/files/gfx/min/49a98118fa17d5490b6714bedd3c691a.jpeg" alt="Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)" width="76" height="105" />

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum w Ruchu zaprasza na bezpłatne warsztaty z tańca współczesnego z elementami improwizacji. Zajęcia otwarte są dla wszystkich, którzy chcą aktywnie uczyć się zabawy tańcem. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad koordynacją, swobodą i izolacją ciała w tańcu.

Obowiązują zapisy: info@centrumwruchu.pl

Miejsce: Centrum w Ruchu (Wawerska Strefa Kultury), ul. Żegańskiej 1A (II piętro, sala 118

Dojazd: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

Termin: 22 i 23 listopada 2014 godzina 10-12 (sobota, niedziela)

Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Weronika Pelczyńska

Weronika Pelczyńska

Centrum w Ruchu zaprasza na bezpłatne warsztaty z tańca współczesnego z elementami improwizacji. Zajęcia otwarte są dla wszystkich, którzy chcą aktywnie uczyć się zabawy tańcem. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad koordynacją, swobodą i izolacją ciała w tańcu. Obowiązują zapisy: info@centrumwruchu.pl Miejsce: Centrum w Ruchu (Wawerska Strefa Kultury), ul. Żegańskiej 1A (II piętro, sala 118 Dojazd: Stacja kolejki S1 i autobusu 521: PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego) Termin: 22 i 23 listopada 2014 godzina 10-12 (sobota, niedziela)

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close