Warsztaty

Warszawa: „Fala jest morzem” – butō medytacje z Sylwią Hanff

Zdjęcie: Warszawa: „Fala jest morzem” – butō medytacje z Sylwią Hanff

<span style="font-size: medium;">Powietrze</span><span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;"> pulsuje życiem. Wydarza się to, co robisz. Taniec wydarza się i jest wszechświatem. Odczuwasz coraz głębsze i subtelniejsze warstwy doświadczenia. Bycie. Każda cząstka ciała jest Źródłem. Totalność istnienia. Otwartość. Zaciera się codzienne granica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem. Wnętrze zewnętrza, zewnętrze wnętrza. Mudra. Ciało jest formą przejawiania się przestrzeni. Czująca Pustka. Dźwięk wewnętrznej ciszy. Warstwy czasu. Przestrzeń światła.</span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;"> </span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;">Butō to taniec, którego istotą jest poszerzona percepcja ciała wyzwolonego z automatyzmów codzienności, poszukiwanie tego, co autentyczne w ciele, tajemniczego piękna, otwarcie na kontakt z Jaźnią i jedność Kosmosu w jego wiecznym cyklu życia i śmierci. Butō jest stanem jedności umysłu-ciała umożliwiającym subtelne odczuwanie wewnętrznego i zewnętrznego świata; to czyste doświadczenie zmieniających się stanów istnienia. Tancerz, istniejąc na krańcach czasu, otwiera przestrzeń, w której ujawniają się rzeczy niewidzialne.</span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;"> </span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;">17 marca  2012 (sobota), godz. 11.00-13.00</span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;">MIEJSCE: Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21 (metro Racławicka)</span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;">OPŁATA: 40 zł</span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;">ZGŁOSZENIA: Anita Zdrojewska, email: <a href="mailto:publink@publink.com.pl" target="_blank" rel="noopener">publink@publink.com.pl</a> </span> <span style="font-size: medium; font-family: times new roman,times;">tel. 501 175 595</span>  

Wersja do druku

Udostępnij

Powietrze pulsuje życiem. Wydarza się to, co robisz. Taniec wydarza się i jest wszechświatem. Odczuwasz coraz głębsze i subtelniejsze warstwy doświadczenia. Bycie. Każda cząstka ciała jest Źródłem. Totalność istnienia. Otwartość. Zaciera się codzienne granica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem. Wnętrze zewnętrza, zewnętrze wnętrza. Mudra. Ciało jest formą przejawiania się przestrzeni. Czująca Pustka. Dźwięk wewnętrznej ciszy. Warstwy czasu. Przestrzeń światła.

 

Butō to taniec, którego istotą jest poszerzona percepcja ciała wyzwolonego z automatyzmów codzienności, poszukiwanie tego, co autentyczne w ciele, tajemniczego piękna, otwarcie na kontakt z Jaźnią i jedność Kosmosu w jego wiecznym cyklu życia i śmierci. Butō jest stanem jedności umysłu-ciała umożliwiającym subtelne odczuwanie wewnętrznego i zewnętrznego świata; to czyste doświadczenie zmieniających się stanów istnienia. Tancerz, istniejąc na krańcach czasu, otwiera przestrzeń, w której ujawniają się rzeczy niewidzialne.

 

17 marca  2012 (sobota), godz. 11.00-13.00

MIEJSCE: Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21 (metro Racławicka)

OPŁATA: 40 zł

ZGŁOSZENIA: Anita Zdrojewska, email: publink@publink.com.pl

tel. 501 175 595

powiązane

Ludzie

Sylwia Hanff

Sylwia Hanff

Powietrze pulsuje życiem. Wydarza się to, co robisz. Taniec wydarza się i jest wszechświatem. Odczuwasz coraz głębsze i subtelniejsze warstwy doświadczenia. Bycie. Każda cząstka ciała jest Źródłem. Totalność istnienia. Otwartość. Zaciera się codzienne granica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem. Wnętrze zewnętrza, zewnętrze wnętrza. Mudra. Ciało jest formą przejawiania się przestrzeni. Czująca Pustka. Dźwięk wewnętrznej ciszy. Warstwy czasu. Przestrzeń światła.   Butō to taniec, którego istotą jest poszerzona percepcja ciała wyzwolonego z automatyzmów codzienności, poszukiwanie tego, co autentyczne w ciele, tajemniczego piękna, otwarcie na kontakt z Jaźnią i jedność Kosmosu w jego wiecznym cyklu życia i śmierci. Butō jest stanem jedności umysłu-ciała umożliwiającym subtelne odczuwanie wewnętrznego i zewnętrznego świata; to czyste doświadczenie zmieniających się stanów istnienia. Tancerz, istniejąc na krańcach czasu, otwiera przestrzeń, w której ujawniają się rzeczy niewidzialne.   17 marca  2012 (sobota), godz. 11.00-13.00 MIEJSCE: Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21 (metro Racławicka) OPŁATA: 40 zł ZGŁOSZENIA: Anita Zdrojewska, email: publink@publink.com.pl tel. 501 175 595  

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close