Warszawa/II Przegląd Nowego Tańca: Maria Stokłosa „Intercontinental”

Zdjęcie: Warszawa/II Przegląd Nowego Tańca: Maria Stokłosa „Intercontinental”

Fot. Katarzyna Szugajew

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Burdąg zaprasza na premierę najnowszego spektaklu Marii Stokłosy Intercontinental, która odbędzie się w Studiu Teatralnym„Koło” w Soho Factory przy Mińskiej w Warszawie.

Intercontinental to przedstawienie solowe. Jego akcja toczy się w zmiennym krajobrazie budowanym za pomocą niebieskich materacy. Artystka podejmuje kolejne zadania – aranżuje próby własnej sprawności, wymyśla sposoby na pokonanie strachu. Obserwujemy zmienną relację pomiędzy przedmiotem a podmiotem – materace są zarówno elementami scenografii jak i bohaterami poszczególnych scen.Intercontinental to poszukiwanie intymności w sytuacji nieobecności drugiego człowieka. Próba ukojenia w towarzystwie wyimaginowanych postaci.Kiedy spadasz, pozostaje jedynie mieć nadzieje, że na samym dole leży góra materacy.

Choreografia i taniec: Maria Stokłosa


KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Studio Teatralne Koło, Soho Factory, ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close