Warszawa/IX Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania: „K44”/ „Widzę plakaty – nareszcie K 44 w mieście Wszystkich ludzi zbierzcie…”

Zdjęcie: Warszawa/IX Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania: „K44”/ „Widzę plakaty – nareszcie K 44 w mieście Wszystkich ludzi zbierzcie…”

Projekt plakatu: Joanna Sieradzan.

Wersja do druku

Udostępnij

K44 to spektakl Karoliny Kroczak, który powstał we współpracy z ośmioma osobami zaproszonymi do udziału w projekcie. Tło spektaklu stanowi muzyka i historia grupy Kaliber 44. Pracując nad kolejnymi scenami tancerze poszukiwali rymów w ciele, starając się rozpoznać, co ciało rozumie, a co odbiera, jako bodziec, jakie obrazy pojawiają się pod wpływem tekstu, a jaki kontekst kreuje sytuacja. Na scenie zobaczymy grę tekstu, ruchu i kontekstu. Trans stanie się środkiem połączenia lub oddzielenia zarówno w stosunku do siebie samego jak i do otaczającego świata. Pojawiające się motywy związane z historią grupy Kaliber 44 nasuwają pytania o to, co sprawia, że zostajesz częścią grupy, a co skłaniało do bycia outsiderem?

Koncept/ choreografia/scenografia: Karolina Kroczak

Tancerze: Katarzyna Ardej, Talya Balikciogl, Katarzyna Grela, Agata Pankowska, Marzena

Roguska, Joanna Sieradzan, Milena Telak, Katarzyna Warowna.

Opracowanie graficzne materiałów promocyjnych: Joanna Sieradzan

Zdjęcia: Katarzyna Chwalczuk

muzyka: Kaliber 44

czas: 50 min

Bilety na spektakle można kupić poprzez sklep.zawirowania.pl lub  kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo  tel. 780 555 280  e-mail: ttzawirowania@gmail.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Warszawa: Stara Prochownia, ul. Boleść 2

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close