Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny na Polach Mokotowskich

Zdjęcie: Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny na Polach Mokotowskich

Fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na trzeci performans z cyklu pokazów taneczno-performatywnych w przestrzeni miejskiej, odbywający się w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego od lipca 2014 do grudnia  2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

Tym razem kilkunastoosobową grupę improwizujących tancerzy i performerów będzie można zobaczyć przy dawnych basenach „Skry”. Performans rozpocznie się o godz. 13.00 przy wejściu od strony Pomnika Lotnika.

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu.

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/

https://pl-pl.facebook.com/art.perform

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)    Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: Teren dawnej „Skry” na Polach Mokotowskich, początek o godz. 13.00 przy wejściu od strony Pomnika Lotnika.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close