Fundacja Artystyczna PERFORM

Zdjęcie: Fundacja Artystyczna PERFORM

Fundacja Artystyczna PERFORM

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM to organizacja skoncentrowana na promocji sztuki performatywnej. Fundacja powstała z potrzeby stworzenia nowej platformy, na której działać będą niezależni, kreatywni i innowacyjni, a także rozpoczynających swoja karierę artyści w różnych obszarach sztuki m.in. taniec, teatr, muzyka, visual, performance. Misją fundacji jest, aby współczesna sztuka performatywna prezentowała się na Polskich i zagranicznych scenach profesjonalnie, zarówno pod względem artystycznym jak i organizacyjnym. Ważne jest także, aby realizować artystyczne projekty, które będą potrzebne społecznie oraz użyteczne dla rozwoju kultury i sztuki w Polsce i za granicą.

Od 2013 roku fundacja zaczyna rozszerzać swoją działalność, co wiąże się również z poszerzeniem składu osobowego. Platforma działań i spotkań artystycznych, którą jest fundacja PERFORM, rozwija się również w sensie organizacyjnym i promocyjnym. Jej członkiniom zależy, aby ludzie pracujący z fundacją utożsamiali się z misją i wizją fundacji, swoje działania opierali na pasji i osobistym zaangażowaniu w kontaktach z wieloma ciekawymi osobami z Polski i zza granicy, a także realizowali projekty potrzebne społecznie i użyteczne dla rozwoju kultury i sztuki w Warszawie.

Obecnie fundację tworzą: Paulina Święcańska (prezes fundacji, dyrektor artystyczny); Małgorzata Gajdemska (członkini fundacji, menagerka fundacji); Olga Lidia Kozłowska (specjalistka ds. PR); Przemek Todorowicz (grafik, webmaster).

Z Fundacją PERFORM współpracują: Iwona Olszowska, Leszek Bzdyl, Magdalena Radłowska, Małgorzata Antonina Pianowska, Małgorzata Gajdemska, Milan Kozánek, Olga Lidia Kozłowska, Ray Chung, Richard & Malaika Sarco-Thomas oraz Simone Malone.

powiązane

Ludzie

Wydarzenia

Bibliografia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close