Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2014: Warsztaty z techniki hip-hop i street. Prowadzenie: Justyna Lichacy

Zdjęcie: Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2014: Warsztaty z techniki hip-hop i street. Prowadzenie: Justyna Lichacy

Fot.materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury zaprasza 4 października na warsztaty z techniki hip-hop i street, które poprowadzi Justyna Lichacy. Warsztaty prowadzone będą w dwóch grupach zaawansowania.

Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie WPT w zakładce „Rezerwacja miejsc” – do 1 października.

http://www.warszawskaplatformatanca.pl/rezerwacje,show.html

Liczba miejsc ograniczona. Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z gwarancją miejsca na warsztatach. Organizator potwierdza uczestnictwo drogą mailową.

Hip-hop i street

Zajęcia oparte głównie na stylu i technice tańca hip-hop i street (w tym również house i popping), rozwijające u uczestnika umuzykalnienie i styl. Bounce, footworki, izolacje, praca ciałem i energią – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych na zajęciach. Warsztaty obejmą długą rozgrzewkę i pracę nad stylem i choreografią,  skupioną na stylu i technice Hip Hop.

 

Justyna Lichacy: tancerka, jurorka, choreograf i pedagog tańca, absolwentka „The Midlands Academy of Dance and Drama” w Nottingham (Międzynarodowy Dyplom Teatru Muzycznego). Uczyła w najbardziej znanych szkołach tańca w Europie, między innymi: „Pineapple Dance Studio” i „Husky’s Dance Studio” w Londynie oraz „Oslo Street Dance” w Norwegii. Jako tancerka brała udział w różnych projektach i pokazach międzynarodowych, w tym: FRINGE festiwal (Edynburg), FITIJ Festival (Portugalia), „Move it”, „Collabo”, „Choreografher’s Ball” w Londynie. W Polsce jako specjalistka od tańców ulicznych zaczęła rozwijać polską scenę tańca Hip Hop: wykładała na kursach instruktorskich szkoląc młodą kadrę polskich pedagogów tanecznych, trenowała najbardziej znane ekipy street w Polsce (w tym: „CT Group”, „Volt”, „HORN Dance Project”) , sędziowała na największych turniejach (w tym: „Rytm Ulicy”, „Wirująca Strefa”, „Urban Dance Style”, „Gdańsk dźwiga muzę”),  była  choreografem i jurorem w pre-casting’ach w programie „You Can Dance-Po Prostu Tańcz”, organizowała wiele międzynarodowych obozów i warsztatów dla tancerzy i choreografów (w tym: „7 Unique Days”, „ Juste debiut elite team workshops”).  W 2008 roku stworzyła Hip Hop Groove Festiwal. W Warszawie stworzyła ekipę taneczną UNIQUE, specjalizującą się w projektach uliczno –  teatralnych.

www.justali.eu

 

 

Więcej o Platformie:

http://www.warszawskaplatformatanca.pl/

Warszawska Platforma Tańca 2014 - pasek logotypów (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12w godz. 10.00 - 11.30 (gr.początkująca) oraz 12.00 - 13.30 (gr. średniozaawansowana).

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close