Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny przy Dworcu Wschodnim na Pradze

Zdjęcie: Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny przy Dworcu Wschodnim na Pradze

Fot. Jacek Swiatek.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na kolejny pokaz taneczny w przestrzeni miejskiej w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego od lipca 2014 do grudnia  2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

Kilkunastoosobowa grupa tancerzy i performerów będzie eksplorować przestrzenie Dworca Wschodniego oraz okolic na ul. Kijowskiej. Performans rozpocznie się przy wejściu głównym na Dworzec Wschodni.

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Gabriela Banaszek, Magdalena Baranowska, Sara Bocheńska, Aleksandra Bożek-Muszyńska, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Aleksandra Golec, Elżbieta Kabała, Aniela Kokosza, Karolina Lewińska, Anna Michałowska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Kamila Rybacka, Zuzanna Rytka, Nadia Szypiłow, Adrian Wilk.

Koncepcja: Paulina Święcańska

Reżyseria: Małgorzata Gajdemska

Koordynacja/PR: Małgorzata Gajdemska

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz na 2016 rok, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu.

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

https://pl-pl.facebook.com/art.perform

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)  Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: przestrzenie Dworca Wschodniego oraz okolic na ul. Kijowskiej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close