Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny przy metrze Plac Wilsona na Żoliborzu

Zdjęcie: Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny przy metrze Plac Wilsona na Żoliborzu

Fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na czwarty z cyklu pokazów taneczno-performatywnych w przestrzeni miejskiej, odbywający się  w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego od lipca 2014 do grudnia  2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy. Tym razem kilkunastoosobowa grupa tancerzy i performerów będzie eksplorować przestrzenie przy stacji metra Plac Wilsona na Żoliborzu.

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Diana Babor, Magdalena Baranowska, Sara Bocheńska, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Aleksandra Golec, Paulina Jędrzejczyk, Marek Joński, Elżbieta Kabała, Karolina Lewińska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Kamila Rybacka, Zuzanna Rytka, Anna Taut, Adrian Wilk.

Koncepcja/Reżyseria: Paulina Święcańska

PR/Produkcja: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz na 2016 rok, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu. Projekt realizowany jest od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy

Tymczasem zdjęcie autorstwa Kasi Chmury-Cegiełkowskiej z naszego projektu  ostało wybrane w Konkursie Społeczna Warszawa, organizowanym przez Serwis NGO.PL

Zdjęcie przedstawiające tancerzy podczas performansu realizowanego przy dawnych basenach „Skry” znajdzie się w kalendarzu na 2015 rok, dystrybuowanym bezpłatnie w Warszawie.

http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/1126578.html

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/

https://pl-pl.facebook.com/art.perform

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)   Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa- Żoliborz: Okolice stacji metra Plac Wilsona

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close